Bardzo dobre te szwajcary. Ja posypuję czymś zielonym przed podaniem.
Bardzo dobra cytrynówka.
Pyszne po prostu:)
Ciekawy sernik, hop do kolejki.
Chrusty czas zacząć robić.
Dziś zrobię do kawki .
Haha,ja właśnie do kawki wcinam sernik z brzoskwiniami a tu przepis z dodatkiem orzechów. Chętnie wypróbuję.
O proszę fajny przepis. Robię bajaderki w formie kulek,o takiej jeszcze nie słyszałam.
Super ciasto.
Bardzo dobry ,)
Fajny przepis.
Mm, bardzo dobre ,oczywiście robię w tym roku.
Już nie długo zaczynam wypieki orzeszków.
Witam,jutro zarobię ten piernik,co prawda jeszcze czas,ale jutro mi pasuje ,więc po co czekać. A ten przepis warty zrobienia.