Grochu ,hehe miało być:)
Piękna zupka, aż poszukam tego grohu i w sobotę mam zamiar ugotować, powiem jak wyszło:)
Kolejny raz popełnione, pyszne:)
Również dziś skorzystałam z tego sposobu,polecam:)
Szczerze polecam, napisz koniecznie czy smakowała:)
Bardzo fajna opcja trufli:) wyglądają super!
a może to żurawina jest?też jestem ciekawa
Borówki to inaczej jagody, aczkolwiek tu na zdięciu mało widoczne,jagody powinny byc okrąglutkie:),te mi bardziej na jakieś suszone wyglądają,ale może się autorka wypowie:)
Ulla a wiesz, że w pierwszej chwili też łyżeczka własnie mi się rzuciła w oczy, ale ciacho tez ciekawe, dodaję do ulubionych, w kolejce na wypróbowanie:)
Kolejny raz zrobiłam te żeberka, są przepyszne, polecam.
Makusiu, dodaję do ulubionych, w przyszłą sobotę zrobię :)
Bardzo fajne ciasteczko, a tu podobnehttp://www.wielkiezarcie.com/recipe43574.html
Mmm, pięknie i smacznie zarazem:)
Myślę ,że to chodzi o pieprz zbity z kolendrą w możdzierzu?
Kolejny raz upiekłam,dodałam serek z jabłkiem z biedronki ,przepyszne to ciaho, polecam