laleczka20,niestety nie mam możliwości wstawienia fotki ,ale polecam z czystym sumieniem, lekkie jak puszek mi wyszło, juz ze mną zostaje ten przepis:) dziękuję.
Lukier zrobiłam tylko z połowy pomarańczki:) jak dla mnie jest ok:)
Musimy pomóc ptaszkom przetrwać ten czas:)
Bardzo fajne, szkoda tylko, że nie mam możliwości wstawnia fotki,dziekuję za przepis:)
U mnie też fyrloczka ale z koziołkiem też się spotkałam:)
Upieczone, własnie się studzi:)
Dzis robię próbę tego ciasta:)
To taka drewniana gwiazdka do mieszania ?tak myslę :)
Dodaje do ulubionych, w sobotę będzie próba:)
Ju$tysia222 ,koniecznie spróbuj, bo jest naprawdę fajna ta babeczka, a o wyniku nas poinformuj .Może i my skorzystamy.
Oj makusiu, cos dla mojego męża, który ma bzika na punkcie czosnku niedzwiedziego:).Nawet mam zamrożony .Juz bedzie pomysł na kolejny obiad.
Przepisow na piernik dużo, podoba mi się ten podział co którego dnia:),dobre dla mniej zorganizowanych:)