Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2014-01-01 11:41)

Widziałm filmik ,więc wiem jak się taki omlecik formuje, fajnie i sprawnie to wyglądało,chętnie wypróbuję przepis:)pozdrawiam

gabigold

(2013-12-26 16:28)

Ten piernik jest cudowny,mój w tym roku wyszedł  boski, wprost się najeśc nie umieli, a czym dlużej będzie stał tym będzie lepszy:)

Przepis
Makowki
4.3k
3
3
Alexx
gabigold

(2013-12-26 12:45)

A rodzynek, orzechów nie dajesz?

gabigold

(2013-12-26 10:19)

Keks podobno rewelacyjny, dziękuję za przepis w imieniu Oli,której podałam przepis.Ja wypróbuję w innym czasie,pozdrawiam 

gabigold

(2013-12-23 21:48)

Olusiu, sumienia nie masz, tak nas tutaj kusić tymi pięknymi foteczkami .Bosko Twoje śledziki wyglądają:),Wesołych Świąt.

gabigold

(2013-12-23 21:41)

Witaj, u mnie są śliwki suszone(dużo) , rodzynki, morele suszone pokrojone w kosteczkę, posiekane orzechy, migdały również posiekane,cukier, dodaje także słoik kompotu z agrestu , jeśli mam to też suszone jabłka no i oczywiście namoczony piernik ,mmm, już nie umiem się doczekać degustacji.W Twojej moczce jest więcej owoców,innym razem również je dodam .Wesołych ,rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Tobie życzę, pozdrawiam ,G.

gabigold

(2013-12-22 20:25)

Falbaneczka, szkoda, że brak fotki w przekroju:)

gabigold

(2013-12-22 19:23)

Oczywiście nie mówię ,że Twój przepis jest zły, po prostu inny niż znam 

gabigold

(2013-12-22 19:22)

Właśnie zrobiłam swoją moczkę ,ale w mojej są zupełnie inne składniki.takie jak tutaj pierwszy raz widzę.

gabigold

(2013-12-21 17:58)

U mnie już zjedzone, dziś robię następną porcję,hehe,z tym ,że rodzina się nie dowie o tym:) bo znowu by zjedli.

gabigold

(2013-12-21 17:35)

Super pomysł podania forszmaku:)

gabigold

(2013-12-20 20:07)

Meguś, będzie jak w mojej ulubionej piosence żryj minie całą  ,zeżryj.hehe, Cóż pocznę ,że tak zasmakowały rodzince, jutro idę do pracy ale mężowaty w domu to zakupi kolejną porcyjkę:)

gabigold

(2013-12-20 19:26)

Megi, obawiam się ,ze mi braknie tych śledzików do Świąt, są przepyszne:).dziękuję za przepis:)

gabigold

(2013-12-20 07:25)

No myślę, że można spróbować,daj tylko znać jak wyszły:),powodzenia

gabigold

(2013-12-18 20:11)

Znowu przełożyłam piernika staropolskiego Twoją masą ,super przepis:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij