Rolada warta spróbowania,polecam
Piekłam co prawda z innego przepisu ale robiłam na blaszce z wyposażenia piekarnika:).Ciekawe co odpowie autorka:)
3 blaszki dziś upiekłam, teraz poleżą ,aby potem je przełożyć i udekorować:),super piernik
Dziś upiekłam część pierniczków, miałam troszkę problemów bo ciasto wysżło mi bardzo twarde i trudno mi się wałkowało, dlatego tylko cześć zrobiłam ,jutro dalsza produkcja .Te z marmoladką w środku tez super,dziękuję za przepis:)
Ależ pięknie wyglądają, aż się skuszę i upiekę :)
Ciekawy pomysł:)
U mnie ta sałatka była kilka dni temu, robię ją już kilka ładnych lat, więc polecam .Podana w takiej wersji bardzo mi się podoba:)
A gdyby tak wykorzystać swoje upieczone pierniczki? skoro są problemy z zakupem u niektórych?
Znam to ciasto pod inna nazwą ,jest b.smaczne ,po zjedzeniu już prowadzić nie można:)
Bardzo ładne ,szkoda, że nie lubię szydełkować,:(
Wg mnie ja rozumiem tak, że łapiesz dwoma rękami po kawałku ciasta i każdy odwijasz w odwrotną stronę tzn lewa ręka w jedną a druga w drugą .Przynajmniej tak zrozumiałam z drugiej fotki.Potem obok znowu kolejne dwa łapiemy i znowu odwijamy,takie jakby ruchy <....i ...>.ale może ktoś inny podpowie:)
Kolejny raz upiekłam to ciasto, jest przepyszne:) polecam
Trzeba będzie wypróbować, hop do ulubionych:)