Czy do ciasta nie dodajemy proszku do pieczenia? akurat się wzięłam za to ciasto i...? może ktoś mi odpowie w między czasie? będę wdzięczna za podpowiedz :)
Mmm,smakowicie wygląda i pieprzyku dodaje ta trawka:). Muszę wypróbować.
Moj tez dojrzewa, juz sie cieszę niezmiernie :)
Upieczony, bardzo pulchny i smaczny:).Zamiast powideł dałam swojego dżemu z aronii.
Ja to rozumiem, że sie wycina kółka, nakłada rurkę i zawija się tak by ciasto obkleiło rurkę
Mniam, już zapisuję w ulubionych i do kolejki:)
Czy z mrożonych jagód też by wyszła taka nalewka?
Wypróbowane, zjedzone, smaczne:)
Roladki super, polecam:)
Pasztet rewelacyjny, polecam, przepis podany 3 osobom, w tym jeden poszedł za granicę:)
MIENTA, super masz te fotki, przepisy tez a serducha przecudne:),chyba jutro kupię dynię....
MIENTA ale boska ta chałeczka:) aż slinka mi pociekła
Spróbuj tak jak powiedział pan z czech, przekonasz się i będziesz wiedziała:) i jeszcze nam doradzisz:)