Uwielbiam takie dania jednogarnkowe :)
Zaintersował mnie ten żurek ,więc nie teraz ale w przyszłości chętnie go spróbuję:)
Dziękuję pięknie:),aż mi się chce piec :) a dopiero co lukrowałam pierniczki.
Ależ cudne ciasteczka :)Broniu, a zdradz nam co to za ciasteczka na pierwszej fotce po lewej stronie?Czy Ty je robiłaś? Podaj przepis,proszę:)
Chodziło mi o jakieś inne komentarze, ale chętnie wypróbuję i napiszę jak wyszły:) pozdrawiam
Szkoda, że nikt nie wypróbował tego przepisu:(
Hekele bardzo smaczne, znam przepis,polecam:)
Grapciku zapakować i schować, na pewno zmiękną:) nie zrażaj się
Madziu, Twoje śledziki zrobię na Wigilię.pozdrawiam:)
Zapowiadają się ciekawie, więc wypróbuje na Święta:)
Super pomysł z tym dominem:)
Brzmi ciekawie:)
Grysik czyli kasza manna:)
Mmmm, aż ślinka cieknie:),hop do poczekalni
Ciekawy przepis, hop do poczekalni :)