Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

aga9999

(2008-07-09 09:03)

A moze odmierzalas przesiana make?

aga9999

(2008-07-09 08:58)

Basiu, dalas troche za duzo drozdzy w przepisie wyraznie jest napisane 1/4 łyżeczki drozdzy. Ilka piszac lyzeczka miala na mysli jednostke miary a nie ilosc.
Co do konsystencji, wszystko zalezy od wilgotnosci maki. Wiadomo jezeli maka jest bardzo sucha to wiecej wody wypije, jezeli jest wilgotna mniej.. Najlepiej na poczatku dac 3/4 szklanki wody a potem w razie potrzeby dolewac, az do uzyskania pozadanej konsystencji.
Pozdrawiam

basia19

(2008-07-09 08:49)

ilka76, po raz pierwszy Twój przepis się u mnie nie sprawdził. U mnie tak samo jak u nicoletii ciasto spłynęło z miski i wylądowało prosto w śmietniku, a szkoda, bo tak fajnie chleby się prezentują na zdjęciach. Dla mnie jak na razie najlepszym przepisem na chleb jest przepis margarety, tam ciasto też jest rzadkie, ale wlewasię go od razu do formy i wychodzi z niego wspaniały chleb. Jestem zła i nie pocieszona, bo przecież nie jestem nowicjuszką i tyle musiałam się naczekać (bo byłam bardzo ciekawa efektu), a tu co??????????????????. Drożdży dałam 1 łyżeczkę, ( w przepisie jest tak napisane, że w końcu nie wiedziałam ile ma być tych drożdży), a w komentarzach napisałaś łyżeczkę (przynajmiej ja tak zrozumiałam). Nie wiem dlaczego moje ciasto spłynęło, choć jak je wczoraj robiłam, to nie była aż takie rzadkie, dopiero po wyrośnięciu takie się stało, pozdrawiam.

makusia

(2008-07-08 22:14)

Ilko chce upiec ten chlebek , lecz nie bardzo rozumiem ilość składników ? 1,25 łyżeczki soli

0,25 łyżeczki suszonych drożdży , prosze o pomoc bo jakaś chyba niekumata jestem

Olcik

(2008-07-07 11:54)

Serniczek przepyszny. Dużo lepszy niż z serków homogenizowanych - a taki właśnie robiłam do tej pory.

rybka80

(2008-07-06 22:10)

|Basiu ja piekłam w tym owalnym naczyniu.A chlebek bardzo  Ci polecam.W smaku pyszny, skórka superowo chrupiąca.No i jeszcze nie robi się kwaśny po dłuższym czasie.Pozdrowionka ze słonecznego Rybnika

basia19

(2008-07-06 19:52)

Aniula27 w czym piekłaś ten chlebek, że masz taki kształt jak w piekarni? Ja mam takie owalne naczynie żaroodporne, ale ono ma końce zbyt szpiczaste, więc chyba z tego mi nie wyjdzie taki kształt.

basia19

(2008-07-06 19:36)

Będę musiała spróbować też tego chleba, jak na razie to ciągle (przynajmniej raz w tygodniu) robię chleb z przepisu margarety, jest to ciasto praktycznie bez roboty. Teraz spróbuję Twojego przepisu, choć przeraża mnie ten długi czas oczekiwania, no ale zobaczymy, lubię nowości. Myślę, że za kilka dni dam znać jak mi się udał chleb, mam nadzieję, że mi się nie spiecze tak mocno jak w przedstawionym oryginale - no ale to byli mężczyźni hahaha

Bilka

(2008-07-06 18:46)

Chlebek wspaniały!!!!!!!  Dziękuję za przepis.

niebieska-różyczka

(2008-07-04 21:50)

Piękne:)) ale Ty masz fantastyczne pomysły Ilko.Pozdrawiam

terjon

(2008-07-04 21:07)

Pikne.Na ten wzór zrobie ciastka kruche.

Buka

(2008-07-04 20:46)

deser był bardzo smaczny! Napewnio jeszcze nie raz go zrobię

figencja

(2008-07-04 20:35)

Jak żywe.Sliczne i apetyczne.Podziwiam za wyobrażnię.Pozdrowionka.

Buka

(2008-07-04 20:30)

bardzo pomysłowe;) dodaję do ulubionych i nie długo napewno wypróbuję;)

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
smerfetka87

(2008-07-04 14:49)


A oto mój bananowiec. Wyszedł super. Ciasto smakowało nie tytlko mojemu tacie. Pozdrawiam i dziękuję za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij