Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alisia

(2008-05-19 19:24)

Proponuję zrobic z całej miski wisni,  bo z 1 kg to szkoda zachodu;)
Później i tak odlewa się powstały sok i proporcjonalnie dodaje się cukier- 1l soku=1 kg cukru.
W razie wątpliwości pytaj, pozdrawiam

k_asia86

(2008-05-19 19:18)

Wyśmienite!!! Ciasto zrobilam na urodziny, poszlo w kilka godzin. Wszyscy bardzo chwalili :). Jedna mała uwaga: masła w masie budyniowej mogło by być troche mniej. Poza tym ciasto bardzo smaczne. Gorąco polecam!!!

emtezetka75

(2008-05-19 18:45)

można prosić zdjęcie. Z góry dziękuję

sanella*

(2008-05-19 18:36)

Zloty medal dla ciebie "alidab" za ten przepis. Sernik z lodöwki smakuje jak pianka serowa i co najwazniejsze nie rozpadl sie bez spodu. Serniczek jest tak delikatny ze jak na möj gust spöd do niego nie pasuje.Polowe polalam polewa czekoladowa do spröbowania i smakowal jak sernik wiedenski.Wspanialy!!! Opadl mi troszeczke ale byl röwniusienki.Dzieki za przepis i serdecznie pozdrawiam.

83cino

(2008-05-19 18:16)

Hmm, 1 cm plastry i 3 minuty??? Jakim cudem maja sie ugotowac, pokroilam w pol centymetrowe plastry i gotowalam 5 min, potem smazylam do oporu a i tak wyszly surowe, panierka sie ich w ogole nie trzyma i przy smazeniu odlazi, a jej smak...hmmm. Zbedne kalorie....

cel

(2008-05-19 18:07)

Debris przepraszam za literówkę, piszę szybko bo właśnie przypalają się moje gofry. Pozdrawiam.

cel

(2008-05-19 18:06)

W pierszej wersji przepisu stało  "240 dag" więc to chyba zasadnicza różnica droga Derbis?

Alia

(2008-05-19 17:13)

makowiec pycha - ja czesto uzywam gotowej masy makowej, tylko ja przyprawiam dodatkowo (cynamon, goździki, zapach, miod) no i wychodzi to wszystko pycha!!
pozdrawiam


Ptysia

(2008-05-19 17:00)

ja też robie podobną kawę, jednak bez kakao ale z imbirem i gotuję po prostu w rondelku, a później przecedzam przez sitko. Wyśmienicie smakuje z dodatkiem anyżu.

Mońcia

(2008-05-19 15:36)

Chciałam wstawić zdjęcia pod przepisem ale nie mogę....tak jakby komputer ich nie widział.Wpisuje nazwe,wybieram,klikam ''dodaj'',wszystko robie tak jak zawsze a on krzyczy żeby wybrać obrazek....i tak w kółko....

Anna Latala

(2008-05-19 15:31)

Naprawde bardzo smaczny obiadek :) zostało mi jeszcze na drugi dzień i po odgrzaniu był jeszcze smaczniejszy.Polecam wszystkim !!!
Dziekuje bardzo z przepis :-)

Wiola1

(2008-05-19 15:17)

Dziękuje za odpowiedź, zrobie ściśle wg przepisu, czytając pierwszy raz przepis pomyślałam że potrzebne jest mięso ugotowane, jak tylko zrobię napisze jak smakowało.

ekkore

(2008-05-19 15:08)

Trudno mi powiedzieć - osobiście za mięsem gotowanym z drobiu nie przepadam - wydawaje mi się strasznie suche. Ale...po zmieleniu i zmieszaniu z pieczarkami i śmietaną uzyska trochę wilgoci. Zawsze można też do masy dodać ciut więcej śmietany albo mleka. Musisz sama spróbować - ku temu nie ma przeciwskazań, tyle że smak będzie juz ciut inny. Ale to zawsze nowe doświadczenie

marinik

(2008-05-19 14:53)

Marudy- zerknijcie w info o slimmie. Lubi maryche to i troche przepisy moze miec pokrecone - ale wygladaja apetycznie :))))))

Wiola1

(2008-05-19 14:52)

Czy do tego dania można wykorzystać mięso z rosołu czy lepiej surowe smażyć?  bardzo apetycznie wygląda:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij