Wyśmienite!!! Ciasto zrobilam na urodziny, poszlo w kilka godzin. Wszyscy bardzo chwalili :). Jedna mała uwaga: masła w masie budyniowej mogło by być troche mniej. Poza tym ciasto bardzo smaczne. Gorąco polecam!!!
można prosić zdjęcie. Z góry dziękuję
Zloty medal dla ciebie "alidab" za ten przepis. Sernik z lodöwki smakuje jak pianka serowa i co najwazniejsze nie rozpadl sie bez spodu. Serniczek jest tak delikatny ze jak na möj gust spöd do niego nie pasuje.Polowe polalam polewa czekoladowa do spröbowania i smakowal jak sernik wiedenski.Wspanialy!!! Opadl mi troszeczke ale byl röwniusienki.Dzieki za przepis i serdecznie pozdrawiam.
W pierszej wersji przepisu stało "240 dag" więc to chyba zasadnicza różnica droga Derbis?
makowiec pycha - ja czesto uzywam gotowej masy makowej, tylko ja przyprawiam dodatkowo (cynamon, goździki, zapach, miod) no i wychodzi to wszystko pycha!!
pozdrawiam
ja też robie podobną kawę, jednak bez kakao ale z imbirem i gotuję po prostu w rondelku, a później przecedzam przez sitko. Wyśmienicie smakuje z dodatkiem anyżu.
Trudno mi powiedzieć - osobiście za mięsem gotowanym z drobiu nie przepadam - wydawaje mi się strasznie suche. Ale...po zmieleniu i zmieszaniu z pieczarkami i śmietaną uzyska trochę wilgoci. Zawsze można też do masy dodać ciut więcej śmietany albo mleka. Musisz sama spróbować - ku temu nie ma przeciwskazań, tyle że smak będzie juz ciut inny. Ale to zawsze nowe doświadczenie
Marudy- zerknijcie w info o slimmie. Lubi maryche to i troche przepisy moze miec pokrecone - ale wygladaja apetycznie :))))))
Czy do tego dania można wykorzystać mięso z rosołu czy lepiej surowe smażyć? bardzo apetycznie wygląda:)