Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Anna Latala

(2008-05-16 17:29)

Jestem miłośniczką włoskiej kuchni.....i właśnie zabieram sie do zrobienia szybkiego obiadku według twojego przepisu.....za chwil kilka wyjawie swoje wrażenia :-)

rog_j

(2008-05-16 17:02)

Takich gołąbków jeszcze nie jadłam, muszę kiedyś wypróbować, zapowiadają się ciekawie 
Pozdrawiam

martula1251

(2008-05-16 16:46)

a po co zawijać w ściereczkę i wkładać do wody??

martula1251

(2008-05-16 16:05)

czy do strucli muszą zostać dodane wiśnie? czy nie mogą to być inne owoce np. truskawki?

iwaa84

(2008-05-16 15:50)

mój ulubiony mniam  wylądowało w ulubionych

Iloria_S

(2008-05-16 15:34)

Pomysł naprawdę ciekawy!! Z całą pewnością zrobię!!

iwaa84

(2008-05-16 15:26)

wyszło pycha nie dodalam tylko marchewki i groszku boz mezem nie lubimy a wyszło tak
  polecam każdemu PYCHOTKA...!!!

Mońcia

(2008-05-16 15:21)

xenka,piszesz,że na dużą blache podwajasz proporcje składników na drożdżówke.Też chce zrobić z podwójnej porcji,i moje pytanie dotyczy czasu pieczenia:czy drożdżówe z podwójnej porcji też pieczemy około godziny?Proszę o pilną odpowiedz.Pozdrawiam!

masia

(2008-05-16 15:16)

Zrobiłam - PYCHOTKA!!!
Zamiast  śmietanki dodałam jogurt naturalny, no i bez serka bo jestem na diecie, ale było tak pyszne, że już nie mogę doczekać się końca diety i wypróbować full wersji :)
Polecam wszystkim. Dziękuję za przepis

ekkore

(2008-05-16 15:12)

Jutro biegnę po rabarbar. i to w wersji odsłodzonej. Juz mi ślinka cieknie...

sisay

(2008-05-16 15:11)

Tak jak myślałam - pycha! Pierś z kurczaka o wiele trudniej jest rozbić, bo jest to delikatne mięso, ale pospinałam wykałaczkami i w grubej panierce usmażylo się ładnie w całosci. Bałam się trochę że w środku bedą surowe, bo są dość grube, ale wystarczyło odpowiednio długo je smażyć. Następnym razem dam więcej serka albo coś pokombinuję z nadzieniem :) Bardzo fajny przepis, prosty i z pomysłem! Na pewno będę to niego wracać :) pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-05-16 15:09)

Anik, świetny pomysł ! pozdrawiam

spagetta

(2008-05-16 15:09)

Witam Kochane!
Czy można tę drożdżówkę zrobić w prodiżu? Nie wyrośnie za bardzo? Ile czasu dac jej na wyrośnięcie po wyrobieniu?
Piekarnika niestety nie posiadam a ślina leci...

POMOCY!!!

anik_p

(2008-05-16 15:04)

hmmm..wspomnienia z dzieciństwa ...moja babcia też taki robiła a ja zupełnie zapomniałam o tym przepisie...:) ale zamiast w tortownicy to w szklanej dużej miseczce... wtedy na pewno nie bedzie czuć żadnego niechcianego zapachu...

Volsik

(2008-05-16 14:55)

Jestem wielką fanką wszelakich ciast z jabłkami, lecz to pobiło wszystkie dotychczasowe ;) Serdecznie dziekuje za wspaniały przepis ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij