Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

guciokobi

(2008-05-16 11:51)

Bardzo się cieszę Izuś, że smakowało. Dziękuję za miły komentarz.

Ju-No

(2008-05-16 11:42)

a ja ten sosik dodaje do skruszonego,surowego skalafiora. Polecam

betismile

(2008-05-16 11:20)

a po za tym kluski francuskie sa to bardzo delikatne kluski. pozdrawiam cieplutko

betismile

(2008-05-16 11:19)

oraz jako dodatek do zup czystych  lub bulionów.. polecam z bulionem z kury robiac bardzo małe kluseczki.

misiokasio

(2008-05-16 11:14)

daje do ulubionych ..po długim szukaniu znalazłam przepis na deser inny niż wszystkie ..lubie takie wyszukane dania . pozdrawiam

monami9

(2008-05-16 11:03)

Placek jest przepyszny, masa wyszła w sam raz. Dodałam do rabarbaru 2,5 paczki budyniu. Nie wiem tylko czemu ciasto wyszło mi troche twardawe, nawet na drugi dzień nie zmiękło bardziej ale wcale nie ma to wpływu na smak. Pyszne. Następnym razem dodam do rabarbaru truskawek. Pozdrawiam.

misiokasio

(2008-05-16 10:51)

rewelacyjnie wygląda , napewno zrobie to cudo

aloiram

(2008-05-16 10:42)

Ciekawy przepis. Pieczarki wychodzą naprawdę smaczne.

aloiram

(2008-05-16 10:39)

Super przepis!!! Długo się zastanawiałam nad muffinami i w końcu spróbowałam i nie żałuję. Wyszły świetne. Dałam mało dodatków, bo bałam sie, że jak przekombinuję i mi nie wyjdzie to w życiu nie dojdę, gdzie popełniłam błąd. Dodałam czekoladę i jagody. Dzieciaki się zajadają. Dziękuję za przepis :-)

iwaa84

(2008-05-16 10:37)

dzisiaj bedzie na obiadek wyglada pycha..!!

gonia_sc

(2008-05-16 10:23)

zrobikla:) cudo!!pychota!!

Delfinka

(2008-05-16 09:51)

wczoraj robiłam te racuszki na podwieczorek moim córciom 8 i 3 lata  BYŁY ZACHWYCONE  i ja też widząc jak "pałaszują"

DZIĘKI ZA SUPER SZYBKIE   I SMACZNE DANIE.

Crazygus

(2008-05-16 09:49)

no chyba juz 5 raz robie te Lasagne ,jest super:) dodałem jeszcze pieczarki i papryke:)

beata917

(2008-05-16 09:49)

Bardzo bardzo dobre nalesniki!!!!!!!!!!!! Pychota!!!!!!!!!!!!!!!!Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

collin

(2008-05-16 09:45)

Słataka juz jedzona. Bardzo dobra polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij