A czy może to być jakiś miękki ser żółty?? Bo przepis mi się bardzo podoba ale nie cierpię serów typu rokpol i camembert.
Dziewczyno robisz fantastyczne torty!!!
Podziwiam bo wiem ile pracy trzeba włożyć.
monique21,to zależy ile dodasz wody,jeśli dużo to wyjdzie z tego raczej zupa fasolowa po bretońsku-pyszna,ale zupa,natomiast jeśli wody dasz mniej to całość będzie gęsta.Ja wody daje tyle,żeby było jej tak około2 cm ponad fasolke.Dla gęstości ważne też jest z jakiej ilości mąki zrobisz zasmażke bo to ona wszystko ze sobą wiąże i zagęszcza.Dla takiej ilości kiełbasy i fasoli daje 4 łyżki mąki. Mam zasade,że jesienią i zimą fasolke robie bardzo gęstą natomiast wiosną i latem bardziej rzadką.
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :-) Macie rację! Już mi trochę lepiej :-).
Pyszna ??? Hmmm... to mało powiedziane... Jest odlotowa !!! My zajadaliśmy się tą roladą i na ciepło jako danie obiadowe i na zimno jako wędlina do chlebka. Super smaczek !!! Gratuluję przepisu !!! Polecam
Dziewczyny widać z fotek że mięsko i ziemniaczki macie takie fajne przyrumienione, czyli mniemam że trzeba pod koniec pieczenia odkryć naczynie? mam rację?
Przepiękny ten torcik aż dech zapiera .
Fantastyczne to danie, najszybciej zniknely ziemniaczki, chociaz i tak zrobilam porcje na blache z piekarnika 60x60 cm a i tak bylo malo mojej rodzince. Juz sie domagaja o nastepny raz, napewno juz wkrotce znowu zrobie bo jest to potrawa niezbyt droga to rowniez prosta do wykonania a rezultat niesamowity.
Oto moja wersja:
moja mam coś takiego kiedyś robiła!!!
szukałam tego przepisu dziękuję kochana!! :))
Smaki, smaki, gusta i gusciki: ja do do ciasta, prawie nalesnikowego, w ktorym zanurzam kurke dodaje
pol lyzeczki kurkumy, tylez kminu, utluczonych w mozdzierzu ziarenek kolendry i tyle samo pieprzu kajenskiego.
A na sam koniec kazdy obsmazony kawaleczek maczamy w sosiku zrobionym z octu ryzowego (w najgorszym razie
zwyczajny bialy ocet rozrzedzony polowa wody plus kopiasta lyzka cukru plus lyzka sosu rybnego (Nuoc Mam) plus pol lyzeczki
mocnego sosu chili z czosnkiem (Sriracha strong).Wszystko bylo do do dostania bez problemu w supermarketatach w Warszawie.
Jesli kogos rajcuje z opisu, to smacznego. Ale w gruncie rzeczy to przepis Cinnamon, do ktorego mozna mozna wedlug woli i upodobania podorzucac, ale jak ktos woli, to niczego nie dorzucac. Pozdrowienia dla Autorki.
a to jest gęste czy takie zupowate?
Krótko....pycha!!!
Ciasto jest wyśmienite. Ja zrobilam z polowy przepisu w formie tortu dla tatusia na urodzinki. Byl zachwycony. Teraz powtarzam go na swoje urodziny!
dziś zrobiłam, bez curry lepsze, bardziej delikatne, po prostu miodzio
bardzo polecam!!! pozdrawiam autorkę przepisu
Masa do oblozenia wychodzi sucha ,czy tak ma byc i czy zapiekamy pod przykryciem ? Prosze o szybka podpowiedz.