Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mysha2006

(2008-05-13 08:32)

A czy może to być jakiś miękki ser żółty?? Bo przepis mi się bardzo podoba ale nie cierpię serów typu rokpol i camembert.

Regina Florczak

(2008-05-13 08:31)

Dziewczyno robisz fantastyczne torty!!!
Podziwiam bo wiem ile pracy trzeba włożyć.

Mońcia

(2008-05-13 08:25)

monique21,to zależy ile dodasz wody,jeśli dużo to wyjdzie z tego raczej zupa fasolowa po bretońsku-pyszna,ale zupa,natomiast jeśli wody dasz mniej to całość będzie gęsta.Ja wody daje tyle,żeby było jej tak około2 cm ponad fasolke.Dla gęstości ważne też jest z jakiej ilości mąki zrobisz zasmażke bo to ona wszystko ze sobą wiąże i zagęszcza.Dla takiej ilości kiełbasy i fasoli daje 4 łyżki mąki. Mam zasade,że jesienią i zimą fasolke robie bardzo gęstą natomiast wiosną i latem bardziej rzadką.

jamajka

(2008-05-13 08:22)

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :-) Macie rację! Już mi trochę lepiej :-).

malibu

(2008-05-13 07:53)

Pyszna ??? Hmmm... to mało powiedziane... Jest odlotowa !!! My zajadaliśmy się tą roladą i na ciepło jako danie obiadowe i na zimno jako wędlina do chlebka. Super smaczek !!! Gratuluję przepisu !!! Polecam

Fot. Bierka, Danie 2w1
Danie 2w1
63.8k
1.4k
66
Bierka
renataz36

(2008-05-13 07:43)

Dziewczyny widać z fotek że mięsko i ziemniaczki macie takie fajne przyrumienione, czyli mniemam że trzeba pod koniec pieczenia odkryć naczynie? mam rację?

beata1

(2008-05-13 06:47)

Przepiękny ten torcik aż dech zapiera .

Fot. Bierka, Danie 2w1
Danie 2w1
63.8k
1.4k
66
Bierka
hanja54

(2008-05-13 00:56)

Fantastyczne to danie, najszybciej zniknely ziemniaczki, chociaz i tak zrobilam porcje na blache z piekarnika 60x60 cm a i tak bylo malo mojej rodzince. Juz sie domagaja o nastepny raz, napewno juz wkrotce znowu zrobie bo jest to potrawa niezbyt droga to rowniez prosta do wykonania a rezultat niesamowity.
Oto moja wersja:

ages

(2008-05-13 00:01)

moja mam coś takiego kiedyś robiła!!!
szukałam tego przepisu dziękuję kochana!! :))

kokliko

(2008-05-12 23:52)

Smaki, smaki, gusta  i gusciki: ja do do ciasta, prawie nalesnikowego, w ktorym zanurzam kurke dodaje
pol lyzeczki kurkumy, tylez kminu, utluczonych w mozdzierzu ziarenek kolendry i tyle samo pieprzu kajenskiego.
A na sam koniec kazdy obsmazony kawaleczek maczamy w sosiku zrobionym z octu ryzowego (w najgorszym razie
zwyczajny bialy ocet rozrzedzony polowa wody plus kopiasta lyzka cukru plus lyzka  sosu rybnego (Nuoc Mam)  plus pol lyzeczki
mocnego sosu  chili z czosnkiem (Sriracha strong).Wszystko bylo do do dostania bez problemu w supermarketatach w Warszawie.
Jesli  kogos rajcuje z opisu, to smacznego. Ale w gruncie rzeczy to przepis Cinnamon, do ktorego mozna mozna wedlug woli i upodobania podorzucac, ale jak ktos woli, to niczego nie dorzucac. Pozdrowienia dla Autorki.

monique21

(2008-05-12 23:40)

a to jest gęste czy takie zupowate?

bahus

(2008-05-12 23:13)

Krótko....pycha!!!

ksenusia

(2008-05-12 23:06)

Ciasto jest wyśmienite. Ja zrobilam z polowy przepisu w formie tortu dla tatusia na urodzinki. Byl zachwycony. Teraz powtarzam go na swoje urodziny!

annwis1

(2008-05-12 23:06)

dziś zrobiłam, bez curry lepsze, bardziej delikatne, po prostu miodzio bardzo polecam!!! pozdrawiam autorkę przepisu

monia00

(2008-05-12 22:57)

Masa do oblozenia wychodzi sucha ,czy tak ma byc i czy zapiekamy pod przykryciem ? Prosze o szybka podpowiedz.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij