Wypróbowałam przepis i boczuś smakowity.Polecam !
No, to juz mamy jasnosc! Polecam wszystkim to pyszne ciasto! Pozdawiam!
Ja zaczęłam ścierać ziemniaki na tarce o dużych oczkach i moje dzieci bardzo zasmakowały, bo wychodzą bardziej chrupiące jak frytki.
dodałam sobie przepis do ulubionych, w ogóle Twoje przepisy są moimi ulubionymi :) zrobie ten sernik na 1000% :P za niedlugo urodziny mojej mamy i dziadka a oni uwielbiają serniki! dziękuję serdecznie za przepis
uwielbiam zupki chińskie i kapustę pekińską:) zrobię na 100% na urodziny mamy :) dzięki za przepisik :) pozdrawiam!
Witam, zrobilam twoje ciasto na male przyjecie, podalam pokrojone na male ciasteczka, i wszyscy sie zajadali.
To ciasto przypomina slodkosci arabskie, jest b. slodkie ale takie powinno byc. Mozna je podawac cieple z bita smietana nieslodka.
A oto moje dzielo ;)
Ciekawe, czy zamiast kokosu mozna dodac zmielone pistacje...
Bez przekonania podeszłam do tego ciasta, ze względu na mąkę krupczatkę. Ale ciasto wyszło mi wspaniałe. Wysokie, pulchniutkie. Kruszonkę też zrobiłam z mąki krupczatki. I była to najlepsza kruszonka, jaką do tej pory udało mi się uzyskać. Ciasto piekłam z suszonymi śliwkami (w środku). Po prostu przepyszne.
Pierwszy raz robila ciasto wz i , przyznam, troche sie balam czy mi wyjdzie.
Ale wyszlo pyszne i jest na prawde latwe . Dodalam wszedzie maslo i nie smarowalam przecierem, tylko samym kremem.
Trzeba tylko dobrze nasaczyc ponczem.
a oto wynik :
Pozdrawiam
anhe tort jest przecudny!!!! Następnym razem radze ci sprobować zrobić wzorki z lukru z soku z cytryny, słodka masa cukrowa w połączeniu z kwasnym lukrem jest naprawde pyszna!!! piękny ten Twój tort!Gratuluje i z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje dzieła!!A komentarzami sie nie przejmuj, tez mi sie kiedys tak zdarzyło . Pozdrawiam Serdecznie
Robiłam owszem i ze śliwkami. Niewątpliwie schab zyskuje ale moja kochana rodzinka wygrzebywała śliwki i strasznie grymasiła
. Dla kolorku i smaku, gdy mam więcej czasu polędwiczkę nadziewiam szpinakiem z czosnkiem i posiekaną piersią z kurczaka. A następnym razem spróbuję z morelą. Może nie będą psioczyć....
Witaj Różyczka, bardzo dziekuje za pozdrowienia ktore odwzajemniam, a sałatka- bardzo smaczna:)
śliczna i kolorowa ! napewno też smaczna.pozdrawiam autorkę.
robię podobne ciasto, nazywa się u nas "ameryka" choć tu podałam inna nazwę, bo coś podobnego już tu chyba było http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis10322.html Twoje też napewno wypróbuję:)