Woow! Gosia76 i megi65- fantastyczne te warkocze!!!
Dopiero teraz w komentarach doczytałam, ze marchewkę dajemy surową. Dodałam ją razem z dymką do zeszklonej cebuli i chwilę dusiłam. Myślę, że nie zmieniło to w jakiś znaczący sposób smaku, który w dziesięcio stopniowej skali oceniam na jedenaście;)
Zrobilam ta babke z polowy porcji na sprobowanie i zaluje tej decyzji, bo zniknela w mgnieniu oka. Super do porannej kawy
Przepis jest prosty i bardzo dobry , sernik pyszny dzieciaki uwielbiają go
Dzięki za wyjaśnienie.Pozdrawiam.
na stałe w moim menu pychota
dobre w smaku ale coś zepsułam nie urosły :(
i z wyglądu nieapetyczne
mój ulubiny sernik szczegolnie z malinami zamiast brzoskwiń pychota
przepyszne 100% lepsze od tego z pudełka :)
Jutro będe jad napewno będzie pycha![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Evito oczywiście można bez jajek zrobić i też są pyszne -oczywiście też tak robiłam .Takie kluchy to dla mnie rarytas
Przepyszna ! Na obiadek była jako suróweczka , reszta poszła do słoików. Co prawda nie miałam ogórków , bo w listopadzie już o nie trudno , ale też jest świetna bez ogórków. W przyszłym roku na pewno zrobię już jak trzeba , z ogórkami . Dzięki za rewelacyjny przepis!
Hmm, no masz rację Sunny. Ziemniaków zostało mi ok 1 kg, no może troszkę więcej. Już poprawiam składniki.
Uwielbiamy kluchy śląskie,lecz ja robie bez jajek :)
pyszne, naprawdę!:)godne polecenia.