Dzis wstałam raniutko, wziełam się za ten pasztet, cukinii nie obierałam ,starłam ze skórkąm bardzo smaczny, na stałe zagości w moich przepisach.Jutro zaniosę na imprezkę i napewno znajdą się chętni na przepis:) dziekuję i pozdrawiam
to chyba najkrótszy przepis, nie warto nawet próbować skoro autorka nie miała czasu i pisała skrótami:(,byle napisać,przynajmniej tak odebrałam
Bardzo dobre ,polecam:)
Popieram, super ta zupka:)
smaczne, polecam
mniam, przepis wypróbuje w piątek:)
Polecam bo jest super, robię taką od lat:)pozdrawiam
Mniam dzis u mnie będzie na obiadek:)
hop do ulubionych:)
pewnie chodziło o zakwas czyli wodę z ogórków?!
Piękny serniczek:)
Mam pytanko ile szt wychodzi Ci z podanej porcji? z góry dziekuję za odpowiedz:)
Pysznaa ta pasta, polecam:), dziękuję za przepis
Poważnie to rzucanie daje dużo:0 wyprobowałam nie raz, polecam:)