Pięknie wygląda:)
Pięknie jak zawsze u MIENTY:)
Piękny ten serniczek, chętnie go wypróbuję:)
Pewnie będzie smaczne, kiedyś robiłam w maślance kawałki filetów z kurczaka a potem panierowałam w płatkach kukurydzianych, pyszności to były:), musze odszukac ten przepis i wstawic:).Twój przepis również wypróbuję
Pięknie Ci wyszły te czekoladki, zdolna dziewczyna:)
ups dodałam komentarz ale nie tutaj gdzie trzeba
Kto wyjmuje z pieca po 20 minutach skoro w przepisie jest podane piec ok 1 godz,trzeba troszkę zaufania jesli chcemy wypróbowac czyjś przepis no i cierpliwości ,której Ci życzę:)
na foteczkach pieknie wygląda, hop do ulubionych:),pozdrawiam
Muszę wypróbować, ale i tak wiem ,że wszystkie przepisy Broni sa super, czesto korzystam z nich:) pozdrawiam
Czyli można tez obtoczyć np makiem:), hop do ulubionych
goście byli zachwyceni metrowcem:)
Mój nie wyszedł rewelecyjnie ale i tak zrobił furorę :),myslę ,że następnym razem uda się lepszy:)
Wczoraj zrtobiłam tego metrowca, ciemne wyszło mi niższe ale to nic, białe równiutkie jakby specjalnie:), ale bardzo smaczny, polecam:)
Pyszne , pyszne, pyszne:) dziękuję za przepis:),polecam