Ciasto super, tylko z galaretką myślałam, że szału dostanę, bo mi się spieszy a ona się uparła, że się nie zsiądzie. Później poszło już szybciutko. Efekt wart walki z galaretką, bo ciasto wyszło pyszne.
kelly .. doddajemy , dodajemy .. już poprawione , dziękuje za uważne czytanie ot , umknęło mojej uwadze .. :))
a co z żółtkami ? nie dodajemy do biszkoptu
Madziu następnym razem dodam jogurt i galaretkę pokrojoną w kosteczke fajne to Twoje ciasto można zrobić je na wiele sposobów
Szanowna moja koleżanko Kasiu .. cieszę sie jak nie wiem co..podopwiadam możesz do ubitej smietany dodać jogurcio naturalny firmy zott , podnosi walor smakowy masy. Pozdrawiam !
Barb ... jakie cudeńko ... fajnie , cieszy mnie ,że ciacho smakuje ..
Ciasto bardzo dobre, moje modyfikacje to dżem kiwi i budyń kokosowy. Dałam także mniej cukru, a do masy śmietanowej ekstrakt waniliowy. Smaki fajnie się połączyły. Polecam
Szanowna autorko ciasto pierwsza klasa robi się migusiem,połączenie biszkopta z tą pyszną masa śmietanowo-gruszkową jest nieziemskie,żelatynę rozpuściłam w soku gruszkowym a do ubitej śmietany dałam łyżeczkę soku z cytryny,jednym słowem palce lizać!
wyglada super :)napewno tak taz smakuje :)
Dzisiaj znów korzystałam z przepisu naszej Halinki, no, nie mogę sie nacieszyć tym wspaniałym przepisem na ciasto pierogowe. Dobrze Megusiu, że zamieściłaś ten przepis
czarnykocie .. ! a prosze Cię bardzo ... wydłub z przepisu to co Ci pasuje ..a jajcok do torebusi i niezależnie od ciasta polewaj kto ma ochotę ... pod dobrą aromatyczną małą czarną ..
. Przynajmniej ja tak lubię ... dziwne czy normalne ??
na niedzielę mam w planach tort z malinami...dla chrześniaczki...miała być bita śmietana, choć rodzina niekremiasta, ale, pozwolisz, że wykorzystam pomysła na Twój krem...pominę jednak jajcoka, bo 10 latce nie pozwolę
no właśnie, jak to nie mam nijakiego polotu do pieczenia, mnie to nawet prosty biszkopt zawsze padnie ...
Ach, te Twoje ciasta :)
Wygląda przepięknie, wrzuciłam do ulubionych:)