Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mońcia

(2008-05-20 10:41)

Udało się....coś kliknęłam i poszło,tylko nie pytajcie co bo nie mam zielonego pojęcia.Dorotaxx-dziękuje za dobre serduszko!

emeska1974

(2008-05-20 10:28)

Pięknie wygląda, niedługo wypróbuję, myślę że będzie pyszna!!!!

emajla1313

(2008-05-20 10:05)

wyglądają super, moja mama tez takie robi i układa je na "poszarpanej" zielonej galaretce

olimama

(2008-05-20 09:58)

Jestem lepsza w gotowaniu, ale o dziwo to cisto mi wyszło bez problemu. Przepis szybki i łatwy. PYCHOTKA :-)
Aha zrobiłam z rabarbarem. Pozdrawiam

wojciechowska

(2008-05-20 09:41)

Zupka super, zamiast natki pietruszki dodałam koperek ale i tak była bardzo smaczna.

Dorotaxx

(2008-05-20 08:46)

krysta  tort jest śliczny!!!! Wg. mnie jest ładniejszy od mojego , taki skromny i delikatny !! Gratuluje!!
a tutaj masz instrukcje ze zdjęciami jak zrobic różyczke : http://www.gotowanie.wkl.pl/artykul.php?id=530  

Dorotaxx

(2008-05-20 08:42)

merga  dopiero teraz doczytalam o tych patyczkach.

Tylko sie nie śmiej!!!! Te patyczki na zdjeciu to strzała z łuku mojego synka   . sprawdzila sie idealnie!!!


Tutaj masz kilka filmików , na których jest pokazane czym mozna usztywnic taki piętrowy tort : http://www.youtube.com/watch?v=3qu9ZtV51RM&feature=related


mariateresa

(2008-05-20 08:21)

Witam maggab3 -  mi też biszkopty robiły  psikusa,  ale  ktoś w WŻ  radził żeby zaraz po upieczeniu  odwrócić do góry dnem i studzić  " w zawieszeniu "  ( ja studziłam na 4 filiżankach ) -  i jak widzisz sprawdza się  -  dlatego nie smaruje się boków,  żeby nie wypadł ,  no i żeby był prosty.     Też mam piekarnik elektryczny,  i piekłam  40 minut - 180 st.   bez termoobiegu -  i jak widzisz na górnym zdjęciu -  jest blady -  ale wypieczony.   Uważam że piekłaś  za krótko.  Pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Różyczko -  dziękuję za odpowiedź i również pozdrawiam !

niebieska-różyczka

(2008-05-20 08:00)

maggab3 ! nie smaruje boków tortownicy, i wstawiam do piekarnika nagrzanego do 180ºc.

maggab3

(2008-05-20 07:52)

heh...zazrdoszczę Wam! mi kolejny raz biszkopt opadł:(((  jak Wy to robicie że wierzch nie opada????????????/ ratunku! prosze o jakieś wskazówki...uprzedzam ze piekłam go 25 min (elektr.piec) i trzymałam w wyłączonym już  piekarniku jeszcze przez 10 min

makusia

(2008-05-19 23:30)

niebo w gębie :)) pychotkaaaaaaaaa:)))

makusia

(2008-05-19 23:22)

viva nie odlewać , wsypujesz budyń który wchłonie sok:)
teresa55 ,bardzo sie cieszę że placuszek zasmakował :)
 

milczuniu

(2008-05-19 22:48)

swietne

boro92

(2008-05-19 22:30)

Chciałm Ci podziękować za przepis który zamieściłaś na forum

viva

(2008-05-19 22:12)

czyli że soku nie odlewać??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij