Udało się....coś kliknęłam i poszło,tylko nie pytajcie co bo nie mam zielonego pojęcia
.Dorotaxx-dziękuje za dobre serduszko!
Pięknie wygląda, niedługo wypróbuję, myślę że będzie pyszna!!!!
wyglądają super, moja mama tez takie robi i układa je na "poszarpanej" zielonej galaretce
Jestem lepsza w gotowaniu, ale o dziwo to cisto mi wyszło bez problemu. Przepis szybki i łatwy. PYCHOTKA :-)
Aha zrobiłam z rabarbarem. Pozdrawiam
Zupka super, zamiast natki pietruszki dodałam koperek ale i tak była bardzo smaczna.
krysta tort jest śliczny!!!! Wg. mnie jest ładniejszy od mojego , taki skromny i delikatny !! Gratuluje!!
a tutaj masz instrukcje ze zdjęciami jak zrobic różyczke : http://www.gotowanie.wkl.pl/artykul.php?id=530
. sprawdzila sie idealnie!!!
Witam maggab3 - mi też biszkopty robiły psikusa, ale ktoś w WŻ radził żeby zaraz po upieczeniu odwrócić do góry dnem i studzić " w zawieszeniu " ( ja studziłam na 4 filiżankach ) - i jak widzisz sprawdza się - dlatego nie smaruje się boków, żeby nie wypadł , no i żeby był prosty. Też mam piekarnik elektryczny, i piekłam 40 minut - 180 st. bez termoobiegu - i jak widzisz na górnym zdjęciu - jest blady - ale wypieczony. Uważam że piekłaś za krótko. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Różyczko - dziękuję za odpowiedź i również pozdrawiam !
maggab3 ! nie smaruje boków tortownicy, i wstawiam do piekarnika nagrzanego do 180ºc.
heh...zazrdoszczę Wam! mi kolejny raz biszkopt opadł:((( jak Wy to robicie że wierzch nie opada????????????/ ratunku! prosze o jakieś wskazówki...uprzedzam ze piekłam go 25 min (elektr.piec) i trzymałam w wyłączonym już piekarniku jeszcze przez 10 min
niebo w gębie :)) pychotkaaaaaaaaa:)))
czyli że soku nie odlewać??