Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

krysta

(2008-05-19 22:01)

Dorotaxx jestem pod wrażeniem,śliczny tort.
A taki zrobiłam dla znajomej,tylko przełożyłam inną masą i bitą śmietaną a  całość  pokryłam masą budyniową z dodatkiem bitej śmietany.Nie podobają mi się te różyczki,ale nie potrafiłam zrobić ładnych ze sztucznego marcepanu,na pewno by bardziej pasowały.Dziękuję za inspirację i pozdrawiam.   

MARATA

(2008-05-19 21:57)

ja wlasnie w piekarniku mam. zobaczymy co mi wyjdzie !! ale tak pysznie sie zapowiada ze nie moge sie doczekac!!

StanislawaO57

(2008-05-19 21:24)

make_menu(); initMenu(); initPopup();

Dodaj do ulubionychCiasto z KUBUSIA                


                        


                                          S M A C Z N E G O ! ! !       

Wyślij przepis znajomymautor: Gabulka
Wersja do wydrukuprzepisy użytkownika Gabulka

Twoje osobiste notatki (te notatki nie są dostępne dla innych użytkowników):
        Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.

aska77 w dniu 2008-05-19 napisał(a):
Ciasto bardzo pyszne.Dziękuję za przepis.Zrobiłam z pewnymi modyfikacjami.Do masy nie dodałam już margaryny,na wierzch śmietana z galaretką zamiast z żelatyną.Udekorowałam kawałkami zsiadającej się galaretki.


1 2 (3)

Twój komentarz:


__utmSetVar("przepis");

0
bmone2n.addPosition('1160.2.1.30',''); bmone2n.getAd('ad2.pl.mediainter.net','','');
bmone2n.makeAd('1160.2.1.30'); var uri = 'http://imppl.tradedoubler.com/imp?type(js)pool(171925)a(1316456)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write('');
bmone2n.moveAd(); var gemius_identifier = new String('d1Lgu4r3G6aoKWdgr60WEHZ27H7BKkRTb6mLhw635ZD.k7'); _uacct = "UA-2605454-1"; urchinTracker(); __utmSetVar("Zalogowany");

mysha2006

(2008-05-19 20:35)

Zrobiłam na przyjęcie komunijne syna. Oczywiście w mniejszej wersji. Wszystkim gościom bardzo się podobało.

Katie

(2008-05-19 20:14)

Beata&sylwia - cieszę się, że ciastka smakują :)
Ewcia85 - szkoda, że z płatków ciastka nie wychodzą, bo to mogłaby być ciekawa zmiana. Dziękuję jednak za próbę i poświęcenie ;) Pozdrawiam serdecznie.

sisay

(2008-05-19 19:52)

Bardzo trudno było wycisnąć ciasto ze szprycy. Zmęczyłam się strasznie przy tym :) Nie dało się uformować ładnych kształtów, ale mam nadzieję że chociaż w smaku będą dobre :)

k_asia86

(2008-05-19 19:51)

Połączenie: jabłka i koncentrat pomidorowy wydawało mi się dziwne, ale co mi tam, lubie orginalne połączenia. Spróbowałam i nie żałuje. Szybciutkie i bardzo smaczne danie. W smaku takie słodko- kwaśne. Gorąco polecam!!!

alidab

(2008-05-19 19:49)

Sanello, odetchnęłam z ulgą...:))) Bałam się czy poradzisz sobie z przewracaniem tego sernika ale jak widać wszystko poszło bezboleśnie... Następnym razem zachęcam do wypróbowania tego sernika z lukrem cytrynowym - jak dla mnie - duet doskonały.
Pozdrawiam...:)))

niebieska-różyczka

(2008-05-19 19:46)

Fofo86 zmień kolor trzcionki! bo ciężko czytać twój przepis.Oczopląsu można dostać

jema4

(2008-05-19 19:42)

Piękne makowce Ci wyszły, Rybko80! Wyglądają bardzo apetycznie.  

Kate501, z serem jak najbardziej można zrobić. Daj znać, jak Ci wyszło. Pozdrawiam!

aska77

(2008-05-19 19:41)

Ciasto bardzo pyszne.Dziękuję za przepis.Zrobiłam z pewnymi modyfikacjami.Do masy nie dodałam już margaryny,na wierzch śmietana z galaretką zamiast z żelatyną.Udekorowałam kawałkami zsiadającej się galaretki.

k_asia86

(2008-05-19 19:39)

Roladki naprawde bardzo dobre. Robi się niewiele dłuzej niz kotlety a smakuja niebo lepiej:). Są bardzo delikatne. Boczek nadaje im fajny wyrazisty smak. Polecam!!!

Fot. bahus, Chleb domowy
Chleb domowy
160k
1.3k
152
bahus
baska

(2008-05-19 19:38)

Polecam, tylko dla mnie troche za bialy wiec nastepnym razem bedzie z dodatkiem maki zytniej.

jbrz

(2008-05-19 19:29)

Niniejszym donoszę, że bez jajka i ziemniaka też dobre!!!  Zamiast ziemniaka cebula lub szczypiorek.

k_asia86

(2008-05-19 19:27)

Ciasto przepyszne!!! Rodzina życzy sobie na każde święta i przy każdej innej mniejszej okazji:). Zgadzam się z milunią, że cukru w kremie może być mniej, ja daje 1 szklanke i ciasto jest wystarczjąco słodkie. Dla mnie REWELACJA!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij