Dorotaxx jestem pod wrażeniem,śliczny tort.
A taki zrobiłam dla znajomej,tylko przełożyłam inną masą i bitą śmietaną a całość pokryłam masą budyniową z dodatkiem bitej śmietany.Nie podobają mi się te różyczki,ale nie potrafiłam zrobić ładnych ze sztucznego marcepanu,na pewno by bardziej pasowały.Dziękuję za inspirację i pozdrawiam.
ja wlasnie w piekarniku mam. zobaczymy co mi wyjdzie !! ale tak pysznie sie zapowiada ze nie moge sie doczekac!!
| Dodaj do ulubionych | Ciasto z KUBUSIA | S M A C Z N E G O ! ! ! |
| Wyślij przepis znajomym | autor: Gabulka |
| Wersja do wydruku | przepisy użytkownika Gabulka |
| Dziękuję za przepis.Pozdrawiam. aska77 w dniu 2008-05-19 napisał(a): Ciasto bardzo pyszne.Dziękuję za przepis.Zrobiłam z pewnymi modyfikacjami.Do masy nie dodałam już margaryny,na wierzch śmietana z galaretką zamiast z żelatyną.Udekorowałam kawałkami zsiadającej się galaretki. Twój komentarz:
![]() bmone2n.addPosition('1160.2.1.30',''); bmone2n.getAd('ad2.pl.mediainter.net','',''); bmone2n.makeAd('1160.2.1.30'); var uri = 'http://imppl.tradedoubler.com/imp?type(js)pool(171925)a(1316456)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write(' bmone2n.moveAd(); var gemius_identifier = new String('d1Lgu4r3G6aoKWdgr60WEHZ27H7BKkRTb6mLhw635ZD.k7'); _uacct = "UA-2605454-1"; urchinTracker(); __utmSetVar("Zalogowany");
mysha2006 (2008-05-19 20:35)Zrobiłam na przyjęcie komunijne syna. Oczywiście w mniejszej wersji. Wszystkim gościom bardzo się podobało.
Katie (2008-05-19 20:14)
Beata&sylwia - cieszę się, że ciastka smakują :)
sisay (2008-05-19 19:52)Bardzo trudno było wycisnąć ciasto ze szprycy. Zmęczyłam się strasznie przy tym :) Nie dało się uformować ładnych kształtów, ale mam nadzieję że chociaż w smaku będą dobre :)
k_asia86 (2008-05-19 19:51)
Połączenie: jabłka i koncentrat pomidorowy wydawało mi się dziwne, ale co mi tam, lubie orginalne połączenia
alidab (2008-05-19 19:49)
Sanello, odetchnęłam z ulgą...:))) Bałam się czy poradzisz sobie z przewracaniem tego sernika ale jak widać wszystko poszło bezboleśnie... Następnym razem zachęcam do wypróbowania tego sernika z lukrem cytrynowym - jak dla mnie - duet doskonały.
niebieska-różyczka (2008-05-19 19:46)
Fofo86 zmień kolor trzcionki! bo ciężko czytać twój przepis.Oczopląsu można dostać
jema4 (2008-05-19 19:42)
Piękne makowce Ci wyszły, Rybko80! Wyglądają bardzo apetycznie.
aska77 (2008-05-19 19:41)Ciasto bardzo pyszne.Dziękuję za przepis.Zrobiłam z pewnymi modyfikacjami.Do masy nie dodałam już margaryny,na wierzch śmietana z galaretką zamiast z żelatyną.Udekorowałam kawałkami zsiadającej się galaretki.
k_asia86 (2008-05-19 19:39)Roladki naprawde bardzo dobre. Robi się niewiele dłuzej niz kotlety a smakuja niebo lepiej:). Są bardzo delikatne. Boczek nadaje im fajny wyrazisty smak. Polecam!!!
baska (2008-05-19 19:38)Polecam, tylko dla mnie troche za bialy wiec nastepnym razem bedzie z dodatkiem maki zytniej.
jbrz (2008-05-19 19:29)Niniejszym donoszę, że bez jajka i ziemniaka też dobre!!! Zamiast ziemniaka cebula lub szczypiorek.
k_asia86 (2008-05-19 19:27)Ciasto przepyszne!!! Rodzina życzy sobie na każde święta i przy każdej innej mniejszej okazji:). Zgadzam się z milunią, że cukru w kremie może być mniej, ja daje 1 szklanke i ciasto jest wystarczjąco słodkie. Dla mnie REWELACJA!!!
Najbardziej aktywni
|