Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

meg30

(2008-05-16 14:43)

Sałatka przepyszna, nie tylko do grillowanych dań ale np do pieczonego kurczaka. Super przepis, dziekuję

niebieska-różyczka

(2008-05-16 14:41)

Bardzo mi miło, ze smakowalo:)) pozdrawiam

boro92

(2008-05-16 14:40)

Pycha!Polecam!Dziekuje za przepis pozdrawiam!

Volsik

(2008-05-16 14:32)

Zrobiłam ciasto i musze przyznać, że jest PRZEPYSZNE! Cała rodzinka byla zachwycona, ja również ;) Proste w wykonaniu, a ta babanowo- kawowa masa.... Można sie rozpłynąć z przyjemności ;) Dziekuje za przepis :*

aska77

(2008-05-16 14:26)

Dołączam się do komentarza, po prostu pycha i szybko się robi.

joannasm

(2008-05-16 14:12)

do tej sałatki dodaje również kukurydze i sos włoski do sałatek

emma

(2008-05-16 13:53)

Wczoraj zrobiłam na obiad tę pizzę. Jest REWELACYJNA! Dziękuję za łatwy, szybki i pyszny przepis!

rybka80

(2008-05-16 13:40)

Można śmiało zamiast pszennej dać tortową.Pozdrawiam

beatapp

(2008-05-16 13:30)

Jaką konsystencję ma mieć ten sucharkowy spód? Czy on później da sie pokroić na kawałki? Ciacho brzmi smakowicie.

Aisa

(2008-05-16 12:46)

Niesamowite: coś pysznego - prawie z niczego  dziekuję! Od dziś to będzie stały gość mojego stołu!

skopolendra

(2008-05-16 12:32)

pycha, dodalam jeszcze 2 maleogorki konserwowe pokrojone w kosteczke i lyzeczke przyprawy Gyros.Jest doskonale

Przepis
Banał Rybny
22.5k
303
17
mousik
peggy83

(2008-05-16 12:25)

Pychotka! Robiłam to danie już kilka razy, u nas przyjęła się wersja z ciemnym ryżem. Do sosu warto dodać odrobine przyprawy do ryb :) Polecam też dla odmiany biały sos do ryby, mężowi bardzo z tym sosem smakowało :) Ogólnie danie genialne! Mało pracochłonne a smak....mmmmmmmmm!!! Gratuluję pomysłu!

domicella

(2008-05-16 12:02)

Lubię desery z rabarbarem ląduje do ulubionych .POZDRAWIAM.

Bożena28

(2008-05-16 12:01)

Pyszne ciasto a do tego robi się błyskawicznie.
Zrobiłam w jabłkami pokrojonymi w grubsze plasty posypane cukrem cynamonowym.

ola mg

(2008-05-16 11:54)

Zrobiłam twoje ciasto, ale z jagodami. Jest idealne do kawy :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij