Sałatka przepyszna, nie tylko do grillowanych dań ale np do pieczonego kurczaka. Super przepis, dziekuję
Bardzo mi miło, ze smakowalo:)) pozdrawiam
Pycha!Polecam!Dziekuje za przepis pozdrawiam!
Zrobiłam ciasto i musze przyznać, że jest PRZEPYSZNE! Cała rodzinka byla zachwycona, ja również ;) Proste w wykonaniu, a ta babanowo- kawowa masa.... Można sie rozpłynąć z przyjemności ;) Dziekuje za przepis :*
Dołączam się do komentarza, po prostu pycha i szybko się robi.
Wczoraj zrobiłam na obiad tę pizzę. Jest REWELACYJNA! Dziękuję za łatwy, szybki i pyszny przepis!
Można śmiało zamiast pszennej dać tortową.Pozdrawiam
Jaką konsystencję ma mieć ten sucharkowy spód? Czy on później da sie pokroić na kawałki? Ciacho brzmi smakowicie.
Niesamowite: coś pysznego - prawie z niczego
dziekuję! Od dziś to będzie stały gość mojego stołu!
pycha, dodalam jeszcze 2 maleogorki konserwowe pokrojone w kosteczke i lyzeczke przyprawy Gyros.Jest doskonale
Pychotka! Robiłam to danie już kilka razy, u nas przyjęła się wersja z ciemnym ryżem. Do sosu warto dodać odrobine przyprawy do ryb :) Polecam też dla odmiany biały sos do ryby, mężowi bardzo z tym sosem smakowało :) Ogólnie danie genialne! Mało pracochłonne a smak....mmmmmmmmm!!! Gratuluję pomysłu!
Lubię desery z rabarbarem ląduje do ulubionych .POZDRAWIAM.