Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-05-15 22:01)

Dziękuję za pomysł na jutrzejszy - piątkowy obiadek. Jajka trę na tarce o grubych oczkach i nie smażę na oleju -  tak  " wyniosłam "  z domu.    Tak czy siak, -  kotleciki są pyszne. .   A co to za kolorowa sałatka ?    Rzodkiewka,  ogórek...?  Pozrawiam !!!

mysha2006

(2008-05-15 21:50)

Zgadzam się z Dankarz-tłuszcz musiał być za gorący. Ja robiłam normalnej wielkości pączki i ładnie się usmażyły, nic się nie przypaliło i nie było surowe.

Fot. bahus, Chleb domowy
Chleb domowy
160k
1.3k
152
bahus
gosiaczek123

(2008-05-15 21:16)

Chlebek jest przepyszny. Nie dodałam ziół ani sera. W smaku super i bardzo pożywny. Mój mąż i córcia już nie chcą jeść chleba ze sklepu, więc będę go już zawsze piekła. Pozdrawiam. A oto mój chlebek.

jutaaa

(2008-05-15 20:49)

Sosik przyprawiamy tylko solą i pieprzem czy czymś jeszcze ??? :)

BeataD

(2008-05-15 20:45)

Ciasto przepyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To najsmaczniejszy placek z rabarbarem jaki jadłam! Pozdrawiam!

dajanka

(2008-05-15 20:40)

Emma, to jest na blachę 25x40 cm.

Fot. klio, Bogracz
Bogracz
563k
1.7k
162
klio
malibu

(2008-05-15 20:14)

Aaaaale pyyyyszne danko !!! Ja z braku wołowiny, robiłam z łopatki, bo akurat miałam ją pod ręką. Gratuluję pomysłu !!! A te kluseczki no po prostu odlot !!! A tak a propo's długiego duszenia mięsa a zwłaszcza wołowiny to moja teściowa ma niezły patent na szybsze "dochodzenie" mięsa, czy nawet fasoli - wlewa do mięsa na początku duszenia trochę wódki i to działa !!!

dorotka1

(2008-05-15 19:49)

pieczarki wyszły super nawet dzieci które ponoć nie lubią pieczarek wcinają, że miło popatrzeć

alfa_beta

(2008-05-15 19:43)

Oj drugie zdjęcie mi uciekło:))

alfa_beta

(2008-05-15 19:42)

 kasztelanie miły, to był mój debiut jeśli chodzi o pizzę i nie zawiodłam się na Twoim przepisie.Ciasto pulchne i mięciutkie a co najważniejsze dla mnie, bardzo szybko się go robi. Oczywiscie nie byłabym sobą gdybym czegoś nie spaprała, ale to z ciastem nie ma nic wspólnego tylko z dodatkami. Zachciało mi się sypnąć kukurydzy na dodatki no i smak zdecydowanie się zmienił na niekorzyść:(((

Ale ciasto ..rewelacja. I jeszcze rada dla kogoś kto ma małą rodznę a będzie chciał skorzystać z tego przepisu, składniki z połowy porcji albo nawet z 1/4. Ciasta mi wyszło koszmarna ilość, faktycznie na cztery standardowe blaszki, jak dla pułku wojska:)))) Piekłam na blaszce z kuchenki gazowej i dwie blaszki ciasta podpiekłam i zamroziłam, widać na zdjęciu:))

dankarz

(2008-05-15 19:34)

MaroBot, może ogień był za duży? To się często zdarza jak za mocno wrze poz pączkami.

alfa_beta

(2008-05-15 19:24)

Zrobiłam, ale mają jedną wadę:((((....za szybko zostały zjedzone:)))) Następnym razem zrobię z podwójnej porcji, bo na drugi dzień dzieci pytały czy jeszcze są te wczorajsze "wynalazki" :))  Nie miałam twardej marmolady i dżem mi trochę wypłynął ale i tak były pyszne!! 

Beata500

(2008-05-15 19:21)

Bea39,nie wszystkim wychodzą.Starczy poczytać komentarze.Też je robiłam i nie wyszły,ale nie komentowałam tego,bo myślałam,że coś zrobiłam żle.

bea39

(2008-05-15 19:17)

poza tym dzisiaj się zalogowałes i tak od razu krytykujesz?Szybki jesteś!!!!

bea39

(2008-05-15 19:16)

Zadziwiające, wszystkim wychodzą tylko Tobie nie. Może po prostu naucz się piec hihihihi

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij