Dziękuję za pomysł na jutrzejszy - piątkowy obiadek. Jajka trę na tarce o grubych oczkach i nie smażę na oleju - tak " wyniosłam " z domu. Tak czy siak, - kotleciki są pyszne. . A co to za kolorowa sałatka ? Rzodkiewka, ogórek...? Pozrawiam !!!
Sosik przyprawiamy tylko solą i pieprzem czy czymś jeszcze ??? :)
Emma, to jest na blachę 25x40 cm.
Aaaaale pyyyyszne danko !!! Ja z braku wołowiny, robiłam z łopatki, bo akurat miałam ją pod ręką. Gratuluję pomysłu !!! A te kluseczki no po prostu odlot !!! A tak a propo's długiego duszenia mięsa a zwłaszcza wołowiny to moja teściowa ma niezły patent na szybsze "dochodzenie" mięsa, czy nawet fasoli - wlewa do mięsa na początku duszenia trochę wódki i to działa !!!
pieczarki wyszły super nawet dzieci które ponoć
nie lubią pieczarek wcinają, że miło popatrzeć
MaroBot, może ogień był za duży? To się często zdarza jak za mocno wrze poz pączkami.
Zrobiłam, ale mają jedną wadę:((((....za szybko zostały zjedzone:)))) Następnym razem zrobię z podwójnej porcji, bo na drugi dzień dzieci pytały czy jeszcze są te wczorajsze "wynalazki" :)) Nie miałam twardej marmolady i dżem mi trochę wypłynął ale i tak były pyszne!!
Bea39,nie wszystkim wychodzą.Starczy poczytać komentarze.Też je robiłam i nie wyszły,ale nie komentowałam tego,bo myślałam,że coś zrobiłam żle.
poza tym dzisiaj się zalogowałes i tak od razu krytykujesz?Szybki jesteś!!!!
Zadziwiające, wszystkim wychodzą tylko Tobie nie. Może po prostu naucz się piec hihihihi