daisy22, jak większość ciast z kremem lepiej trzymać w lodówce.
Zrobiłam na przyjazd mojej mamusi, wygada wysmienicie ale probe bede robic jutro zdjecia tez wkleje pozniej ale mam pytanko czy to rafaello przechowuje sie w lodowce??
Zrobiłam dzisiaj na obiad i podałam z ziemniaczkami i surówką z kapusty pekińskiej - pychotka!!!
Ciasto super!!!
Polecam, a autorce dziękuję za udostępnienie.
mi też się zrobiły gluty, wtedy można trochę podgrzać intensywnie mieszając i uważając, żeby się za bardzo nie podgrzało. zrobiłam drugi raz-wersję cytrynową: zamiast żelatyny dwie galaretki cytrynowe w szklance wody i skórka z limonki (nie mialam cytryny pod ręką>. co najmniej 10 osób to jadło i wszyscy byli zachwyceni. mega prosty przepis i super efekt. dziękuję i pozdrawiam
dziekuje za szybka odpowiedz
ja bym posoliła odrobinkę cebulę i jajka, ale niedużo, bo tuńczyk słony i majonez też słony ;-) pieprzu bym nie dawała....
Ja własnie robie salateczke i mam pytanko. Czy doprawiamy sola i pieprzem lub jakom kolwiek przyprawa?? prosze od odp. poniewaz skladniki juz przygotowane. z gory dziekuje ;-)
zamiast winiaku można dodać piwko! też mniam mniam
Bardzo ładnie wygląda ten serniczek.Mam pytanie, czy można dać ser już zmielony-gotowy?Jeśli tak już robiłaś to podaj proszę jakiej firmy.Dziękuję i pozdrawiam.
Cieszę się, że sałatki wzbudziły entuzjazm (wiosna, wiosna!). Pozdrawiam i polecam inne!
Wspaniały pomysł i cudowne przepisy!!!! wielkie dzięki!!! pierwszy już wypróbowany z camembertem, i szczerze polecam! lunch palce lizać!!!!!! Jutro kolejna porcja, a raczej dwie- dla męża i dla mnie!!!!!!
Piękno w prostocie....