Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Lucynka

(2008-05-15 15:00)

Ciasto pycha. Nie przepadam za sernikami, ale ten naprawdę przypadł mi do gustu. W przyszłości poeksperymentuję z owocami, bo bardzo nam smakowała ta jogurtowa baza. Pozdrawiam autorkę!

basia19

(2008-05-15 14:58)

daisy22, jak większość ciast z kremem lepiej trzymać w lodówce.

elaf

(2008-05-15 14:58)

Dzięki pokrzywka, od razu lepiej. A sałatkę na pewno wypróbuję, na razie do ulubionych :D

daisy22

(2008-05-15 14:53)

Zrobiłam na przyjazd mojej mamusi, wygada wysmienicie ale probe bede robic jutro zdjecia tez wkleje pozniej ale mam pytanko czy to rafaello przechowuje sie w lodowce??

Manga

(2008-05-15 14:30)

Zrobiłam dzisiaj na obiad i podałam z ziemniaczkami i surówką z kapusty pekińskiej - pychotka!!!

angela27

(2008-05-15 14:26)

Ciasto super!!!
Polecam, a autorce dziękuję za udostępnienie.

foka_bazooka

(2008-05-15 13:44)

mi też się zrobiły gluty, wtedy można trochę podgrzać intensywnie mieszając i uważając, żeby się za bardzo nie podgrzało. zrobiłam drugi raz-wersję cytrynową: zamiast żelatyny dwie galaretki cytrynowe w szklance wody i skórka z limonki (nie mialam cytryny pod ręką>. co najmniej 10 osób to jadło i wszyscy byli zachwyceni. mega prosty przepis i super efekt. dziękuję i pozdrawiam

collin

(2008-05-15 13:42)

dziekuje za szybka odpowiedz

aga1828

(2008-05-15 13:41)

ja bym posoliła odrobinkę cebulę i jajka, ale niedużo, bo tuńczyk słony i majonez też słony ;-) pieprzu bym nie dawała....

collin

(2008-05-15 13:32)

Ja własnie robie salateczke i mam pytanko. Czy doprawiamy sola i pieprzem lub jakom kolwiek przyprawa?? prosze od odp. poniewaz skladniki juz przygotowane. z gory dziekuje ;-)

elcza

(2008-05-15 13:11)

 zamiast winiaku można dodać piwko! też mniam mniam

dorota40

(2008-05-15 12:19)

Bardzo ładnie wygląda ten serniczek.Mam pytanie, czy można dać ser już zmielony-gotowy?Jeśli tak już robiłaś to podaj proszę jakiej firmy.Dziękuję i pozdrawiam.

malbec

(2008-05-15 12:18)

Cieszę się, że sałatki wzbudziły entuzjazm (wiosna, wiosna!). Pozdrawiam i polecam inne!

wojasia

(2008-05-15 12:04)

Wspaniały pomysł i cudowne przepisy!!!! wielkie dzięki!!! pierwszy już wypróbowany z camembertem, i szczerze polecam! lunch palce lizać!!!!!! Jutro kolejna porcja, a raczej dwie- dla męża i dla mnie!!!!!!

wojasia

(2008-05-15 11:55)

Piękno w prostocie....

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij