Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Sylwka_85

(2008-05-13 10:10)

moja mama robi taki chrzan , jest pycha :) ja go dodaje prawie do wszystkiego , pozdrawiam

mysha2006

(2008-05-13 10:03)

Przede wszystkim proste i łatwe danie. Zamiast pomidorów w puszce dałam świeże. Dodałam troszkę chili, kostkę cielęcą z Knorra(jest świetna). Pyszności.

Wiola1

(2008-05-13 09:37)

kotlety pyszne, wszystkim domownikom bardzo smakowały:)

Wiola1

(2008-05-13 09:32)

Deser robiłam już 2 razy i jest wyśmienity, dodaję troszkę więcej cukru bo wolimy słodsze ciasta, dziękuję za bardzo dobry przepis:)

Wiola1

(2008-05-13 09:31)

Ja też zrobiłam górę na urodziny syna i wszyscy byli pod wrażeniem, bardzo fajny pomysł!

Wiola1

(2008-05-13 09:29)

Bardzo dobre danie, na dno włożyłam ziemniaki posypanę przyprawą do ziemniaków, pychota!

bytomianka

(2008-05-13 09:24)

Wspaniałą górę zrobiliśmy na komunię wnuka. Zachwytu gości nie da się opisać. Dziękuję za tak wspaniały przepis,

Wiola1

(2008-05-13 09:24)

Piekłam bez kąpieli wodnej z jogurtów Bakomy i wyszedł pyszny, robiłam i na biszkoptach i na herbatnikach  i zdecydowanie polecam herbatniki:)

Wiola1

(2008-05-13 09:22)

Bardzo dobra, chrupiąca i fajnie wygląda pokrojona w słupki, dziękuje za przepis.

Bożena28

(2008-05-13 09:21)

Mam ochotę upiec to ciasto ale nie wiem w którym momencie dodać jajka ?

Wiola1

(2008-05-13 09:20)

Strogonow wyśmienity, zrobiłam dokładnie wg przepisu i bardzo polecam:)

evelina87

(2008-05-13 09:17)

Zamiast jogurtu naturalnego polecam sos czosnkowy. daje wyrazisty smak i jest pyszny.

Skladniki: duzy jogurt naturalny
3-4 lyzki majonezu
lyzka ketchupu
5-8 ząbków czosnku
sól, pieprz, papryka ostra w proszku

Jogurt wymieszac z majonezem.Czosnek obrać i wycisnąc. Dodać sól, papryke,ketchup i pieprz

Smacznego

misiokasio

(2008-05-13 08:42)

czy kaszka kukurydziana to to samo co mąka kukurydziana?

zojaanna

(2008-05-13 08:37)

Do  masy jabłkowej potrzeba aż tyle cukru?

Mońcia

(2008-05-13 08:35)

Krysiu,pyszniaste te Twoje roladki!W czasie smażenia po mieszkaniu roznosił się tak niesamowity i cudny zapach,że można było oszaleć!Roladek nie spinałam wykałaczkami bo nie ma takiej potrzeby:cieniutko rozbity schab znakomicie i dokładnie się zwija a wytapiający się ser żółty i tak wszystko skleja.Tak wyglądały moje roladki w czasie smażenia i już na talerzu:
            

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij