Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

olenka_chicago

(2008-05-12 16:56)

Jak wiadomo jest bardzo duzo sposobow na bruschette ja robie podobnie zamiast cukru daje troche soku z cytryny/limonki a czosnek nie daje do pomodorow tylko calym zabkiem czosnku pocieram podpieczone kromeczki i na to kozi ser podpiekam jeszcze chwilke i na to pomodory i duo swiezej bazylii.Pychota.......

kalmia

(2008-05-12 16:49)

no zrobiłam beza mi nie wyszła ale z mojej winy (nie chce mi się opisywać procesu destrukcji bezy) ale biszkopt pyszotka smakuje jak magdalenki. cmok cmok wpisuje na stałe będzie to moja baza do innych ciast. jest wilgotny żółciótki i pyszny.

jolaszlachta

(2008-05-12 16:15)

ja zamist marchewki dodaję groszek konserwowy a jak nie mam w domu to dodaje ogórk kiszony pokrojony w kostkę też jest dobra

wojasia

(2008-05-12 16:06)

i jeszcze jedno pytanie odn. masy- jak dokładnie ugotować budyń, tzn. w którym momencie dać jajka?

wojasia

(2008-05-12 16:04)

 a budynie z cukrem czy bez?

akena

(2008-05-12 15:32)

  A to mój tort na urodziny koleżanki :D

bena

(2008-05-12 15:21)

Zrobiła moja siostra,(podałam jej Twój przepis) i okazało się bardzo smaczne.Niestety ja nie próbowałam,ale zrobię sama przy najbliższej okazji.W każdym razie chwalili.Pozdrawiam

creedka2

(2008-05-12 15:17)

bardzo dobra. polecam :)

bena

(2008-05-12 15:08)

świetna sałatka,nie bardzo podchodził mi tuńczyk,ale w tej sałatce....EXTRA

bena

(2008-05-12 15:01)

Ta dziewczyna to ma talent.

rybka80

(2008-05-12 14:31)

Dorotko niesamowity.Przepiękny, jak zwykle.Pozdrawiam

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
niebieska-różyczka

(2008-05-12 14:23)

Kotlinko! a ja myślę  że ciasto wcale nie  wygląda niepozornienie, wygląda bardzo ładnie i zachęcająco! i na pewno go wypóbuję.Pozdrowionka dla autorki przepisu:))

Kotlinka

(2008-05-12 14:15)

Awonli, aby zaradzić "niepozornemu" wyglądowi ciasta, zrobiłam je w formie tortu i wyszło bomba! W tortownicy biszkopt, przekroiłam go na pół i do środka masę kokosową, a wszystko z wierzchu oblałam masą śmietanową(Delecty)+dekoracja z czekolady i kososu. Pycha!Polecam takie wydanie Eleganckiego Baunty;-)

Icha

(2008-05-12 13:42)

Bardzo, bardzo dobra. Zagości na stałe na moim stole. Polecam

bahus

(2008-05-12 13:28)

Upiekliśmy (piekła żona, a ja dozorowałem ) wyszła super, tyle że musieliśmy przedłużyć czas pieczenia ale myślę, że to kwestia piekarnika. Bardzo puszysta. Żona dodała też takie granulki czekolady (kupione gotowe) i wyszedł przesmaczny piegusek. Polecam wszystkim ten przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij