no zrobiłam beza mi nie wyszła ale z mojej winy (nie chce mi się opisywać procesu destrukcji bezy) ale biszkopt pyszotka smakuje jak magdalenki. cmok cmok wpisuje na stałe będzie to moja baza do innych ciast. jest wilgotny żółciótki i pyszny.
ja zamist marchewki dodaję groszek konserwowy a jak nie mam w domu to dodaje ogórk kiszony pokrojony w kostkę też jest dobra
i jeszcze jedno pytanie odn. masy- jak dokładnie ugotować budyń, tzn. w którym momencie dać jajka?
a budynie z cukrem czy bez?
bardzo dobra. polecam :)
świetna sałatka,nie bardzo podchodził mi tuńczyk,ale w tej sałatce....EXTRA
Ta dziewczyna to ma talent.
Dorotko niesamowity.Przepiękny, jak zwykle.Pozdrawiam
Kotlinko! a ja myślę że ciasto wcale nie wygląda niepozornienie, wygląda bardzo ładnie i zachęcająco! i na pewno go wypóbuję.Pozdrowionka dla autorki przepisu:))
Bardzo, bardzo dobra. Zagości na stałe na moim stole. Polecam
Upiekliśmy (piekła żona, a ja dozorowałem
) wyszła super, tyle że musieliśmy przedłużyć czas pieczenia ale myślę, że to kwestia piekarnika. Bardzo puszysta. Żona dodała też takie granulki czekolady (kupione gotowe) i wyszedł przesmaczny piegusek. Polecam wszystkim ten przepis.