Ciasto pyszne, ładnie wyrosnięte, wilgotne, z rabarbaru nie robi sie ciapa. Piekłam z podwójnej porcji i posypałam cukrem pudrem. POLECAM.
W życiu nie jadłam lepszej zupy grzybowej. Ta kasza smakuje jak malutkie kluseczki. Pyszności.
Przepraszam, nie doczytałam do końca.
mam pytanko!czy można ten chlebek upiec w keksówce?
Kasienko DZIĘKUJE SLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest tak piękne arcydzieło ża aż mnie zatyka.Podziwiam i zazdroszczę bo nie mam takiego daru i nawet Twoja łopatologia mi nie pomoże.Torty są poza moim zasięgiem.Twój tort jest C U D O W N Y ! ! !
Dziękuje Iwonko
niebieska-rozyczko przeciez jest napisane jakim kremem został przelozony tort
Ja też uwarzam że jest przesliczny !!!!!
Ależ u mnie sosik wcale się nie zmarnował!Na drugi dzień dodałam do niego pomidory i ogórki i była pyszna kolacja!
Dorotaxx!!! bardzo pięknie wyszedł ci tort,czy jest w nim bita śmietanka? czy inny krem?
sosik pierwsza klasa, polecam wszystkim
Dziękuje dziewczyny !!
makaron ryżowy to jest taki cienki, jaki się używa w kuchni azjatyckiej, czy może taki w kształcie ryżu ?? bo różnie niektórzy to rozumieją