Zrobiłam w sobotę, ale w niedziele odgrzewane smakowały mi o wiele bardziej. Polecam :) Jadłam też sama, bo mój mąż tylko mięcho :)
Przepraszam !że odpowiem za autorkę przepisu.Są to kupne jabłka w słoiku,ale nie polecam! są bardzo słodkie i czuć w nich konserwanty,przynajmiej mnie nie smakowały.Lepiej samemu obrać kilka jabłek, i udusić w garnku:))
świetna zupa! Ostatnio zagościła na obiedzie rodzinnym, więc głosów pochwalnych przyznaję 10 za każdego uczestnika :) Podobno bez żółtek też jest smaczna, więc jeżeli ktos niemiałby jajek, to niech zrobi i tak ;)
Ryba pycha!polecam!Pozdrawiam!
pyszna kapustka, mniam mniam :))))
Dorotaxx,poprostu cudo ,aż żal kroić takie dzieło.POZDRAWIAM !!!!!!!
Ja mam pytanie: Co to jest to czerwone?????? Niedługo Mama robi mi urodziny
i chciałaby mi go upiec, poniewaz wyglada bardzo, ale to bardzo apetycznie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skoro "jedni mają je standardowe", to najpewniej chodzi właśnie o te standardowe.
Przymierzam sie do tego ciasta ale w tamtym tygodniu piekłam tyle ciast na komunię że nie miałam kiedy ale na sobotę(urodziny synka)będzie napewno .Napiszę jak smakowało gościom.Pozdrawiam!
Dziękuję za przepis,bardzo dobre ciasto o bardzo ciekawym smaku u mnie na komunii okrzykniete na pierwszym miejscu!Pozdrawiam!
Witam kobietki!!!!
przyrządzając tę cukinię nie trzeba jej blanszować!!! jest ona podlana bulionem , który podczas pieczenia paruje i ją zmiękcza!!!!
CIESZĘ SIĘ BAAARDZO ŻE KTOŚ ZERKNĄŁ NA MÓJ PRZEPIS ;-)) DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SMACZNEGO!!
Barzo mi miło, że smakują. Pozdrawiam wszystkich ciepło;))
Jamajko torcik wyszedł Ci fantastyczny. Nie załamuj się. Ludzie mają różne gusta. Ważne, że Tobie smakowała. Zobacz ile jest tutaj komentarzy, że masa smakuje. Pozdrawiam i głowa do góry:))
Ilko, muffinki jak zwykle pyszniutkie ! Zrobiłam je ze startymi jabłkami, cynamonem i rodzynkami. Wyszło 17 sztuk :) Szkoda, że dzisiaj już nic nie zostało..., jedynie fotka :))
Dziękuje ślicznie i pozdrawiam!
Mońcia,wołowina faktycznie wymaga długiej obróbki cieplnej, ale nie dotyczy to mięsa mielonego. Oczywiście nie bój się wydłużyć czasu pieczenia, jesli nie lubisz "żywego" mięsa-nawet po dodatkowych 4-6 minutach pieczenia (na małym ogniu oczywiście) koftom nic sie nie stanie i mimo spieczonej skórki będą soczyste w środku-taka jest jeszcze jedna zaleta mięsa mielonego. Możesz także-w wersji bardziej luksusowej-użyć najlepszej wołowiny tatarowej, wtedy już na pewno pieczenie nie potrwa długo. Jesli chodzi o piekarnik, to nie próbowałam ich tak piec, bo mam zepsutą funkcję grilla. Myslę jednak, że w temp. 200 st.C na środkowym poziomie będziesz je piec ok. 20 min (obracając). Ale to tylko moje przypuszczenia-najlepiej wyjąć 1 koftę "testową" i po prostu spróbować po przekrojeniu. Tak czy siak życzę smacznego i polecam!