Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ola mg

(2008-05-12 11:54)

Zrobiłam w sobotę, ale w niedziele odgrzewane smakowały mi o wiele bardziej. Polecam :) Jadłam też sama, bo mój mąż tylko mięcho :)

niebieska-różyczka

(2008-05-12 11:52)

Przepraszam !że odpowiem za autorkę przepisu.Są to kupne jabłka w słoiku,ale nie polecam! są bardzo słodkie i czuć w nich konserwanty,przynajmiej mnie nie smakowały.Lepiej samemu obrać kilka jabłek, i udusić w garnku:))

bogu

(2008-05-12 11:05)

świetna zupa! Ostatnio zagościła na obiedzie rodzinnym, więc głosów pochwalnych przyznaję 10 za każdego uczestnika :) Podobno bez żółtek też jest smaczna, więc jeżeli ktos niemiałby jajek, to niech zrobi i tak ;)

boro92

(2008-05-12 11:03)

Ryba pycha!polecam!Pozdrawiam!

ilonaart

(2008-05-12 11:00)

pyszna kapustka, mniam mniam :))))

domicella

(2008-05-12 10:58)

Dorotaxx,poprostu cudo ,aż żal kroić takie dzieło.POZDRAWIAM !!!!!!!

Asia201

(2008-05-12 10:52)

Ja mam pytanie: Co to jest to czerwone?????? Niedługo Mama robi mi urodziny i chciałaby mi go upiec, poniewaz wyglada bardzo, ale to bardzo apetycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bogu

(2008-05-12 10:49)

Skoro "jedni mają je standardowe", to najpewniej chodzi właśnie o te standardowe.

boro92

(2008-05-12 10:47)

Przymierzam sie do tego ciasta ale w tamtym tygodniu piekłam tyle ciast na komunię że nie miałam kiedy ale na sobotę(urodziny synka)będzie napewno .Napiszę jak smakowało gościom.Pozdrawiam!

boro92

(2008-05-12 10:37)

Dziękuję za przepis,bardzo dobre ciasto o bardzo ciekawym smaku u mnie na komunii okrzykniete na pierwszym miejscu!Pozdrawiam!

viva

(2008-05-12 10:37)

Witam kobietki!!!!
przyrządzając tę cukinię nie trzeba jej blanszować!!! jest ona podlana bulionem , który podczas pieczenia paruje i ją zmiękcza!!!!
CIESZĘ SIĘ BAAARDZO ŻE KTOŚ ZERKNĄŁ NA MÓJ PRZEPIS ;-))  DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SMACZNEGO!!

ilka76

(2008-05-12 10:34)

Barzo mi miło, że smakują. Pozdrawiam wszystkich ciepło;))

ilka76

(2008-05-12 10:30)

Jamajko torcik wyszedł Ci  fantastyczny. Nie załamuj się. Ludzie mają różne gusta. Ważne, że Tobie smakowała. Zobacz ile jest tutaj komentarzy, że masa smakuje. Pozdrawiam i głowa do góry:))

Patrycja0

(2008-05-12 10:19)

Ilko, muffinki jak zwykle pyszniutkie ! Zrobiłam je ze startymi jabłkami, cynamonem i rodzynkami. Wyszło 17 sztuk :) Szkoda, że dzisiaj już nic nie zostało..., jedynie fotka :))

Dziękuje ślicznie i pozdrawiam!

malbec

(2008-05-12 10:17)

Mońcia,wołowina faktycznie wymaga długiej obróbki cieplnej, ale nie dotyczy to mięsa mielonego. Oczywiście nie bój się wydłużyć czasu pieczenia, jesli nie lubisz "żywego" mięsa-nawet po dodatkowych 4-6 minutach pieczenia (na małym ogniu oczywiście) koftom nic sie nie stanie i mimo spieczonej skórki będą soczyste w środku-taka jest jeszcze jedna zaleta mięsa mielonego. Możesz także-w wersji bardziej luksusowej-użyć najlepszej wołowiny tatarowej, wtedy już na pewno pieczenie nie potrwa długo. Jesli chodzi o piekarnik, to nie próbowałam ich tak piec, bo mam zepsutą funkcję grilla. Myslę jednak, że w temp. 200 st.C na środkowym poziomie będziesz je piec ok. 20  min (obracając). Ale to tylko moje przypuszczenia-najlepiej wyjąć 1 koftę "testową" i po prostu spróbować po przekrojeniu. Tak czy siak życzę smacznego i polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij