Coś wspaniałego!!! BRAWO!!! Pierwszorzędna robótka:)
No i pomysl na dzisiejsza przystawke do kolacji (tutaj jeszcze
Zielone Swiatki i dzien wolny) mam "z glowy", bardzo mi sie
ta kombinacja spodobala, rezultatem podziele sie.
Dzieki Marylko.
A jakie to są jabłka prażone ???
Tutaj jest przepis ze zdjeciami : http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32198.html
Marylko i Ty twierdzisz,że nie umiesz piec ciast?? Przecież ciacho wyszło Ci piękne na sam wygląd chce się je zjeść i bardzo się cieszę,że smakowało:)) Prawda,że podczas pieczenia zapach jest obłędny?:)Uzupełniłam przepis o gramy, żeby na przyszłość nie zabrakło Wam masy:))) . Chyba na Boże Ciało je sobie przypomnę, bo już dawno go nie piekłam a narobiłaś mi na nie smaku.
no...no... niebo w gebie :) dziekuje z przepisik.rewelacja
Przepis wchodzi na stałe do domowego menu :) choć przyznam, że trochę zmodyfikowany...zamiast soku z ananasa z oliwą dałam majonez (a ananasy pokroiłam w kosteczkę)....smakowało nawet tym bardziej wybrednym w mojej rodzince...:)
Uwielbiam brokuły.Super pyszne.Dzięki za przepis,szczerze polecam ,wypróbujta....
mam pytanko, czy mielona cielecine mozna zastapic innym mielonym miesem?
przepis wydaje mi sie bardzo ciekawy,ale nie wiem jaka ma być wielkość blachy?
Przepis podajacy skladniki na lyzki nie moze byc dokladny.. lyzki sa rozne... jedni maja je standardowe inni zas jakies po dziadkach, srebrne... ogromniaste.. Nie mozna tego sprecyzowac?? skoro juz Ty nie polecasz innych przepisow, moze uscislij swoj?? inaczej, ktos moze napisac, ze go nie poleca...
Cieszę się bardzo, że lody Wam smakują. Rzeczywiście nowy sezon nadchodzi!!!!
witaj ! potrawa i pomysl super. bardzo nam smakowalo ja podalam to z przezsmazonym kalafiorem z czosnkiem bylo pyszne dzieki i pozdrawiam.