Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sunny

(2008-05-11 21:24)

Wiem, że nie powinnam zaśmiecać przepisu, ale popatrz Mońciu -
MASA II:
Śnieżkę przygotować zgodnie z przepisem na opakowaniu.


Więc nie ma mowy o kremówce :). I moja opinia także dotyczy tego przepisu.

Fot. anka13, Kawowa Pianka
Kawowa Pianka
33.3k
590
44
anka13
aga1828

(2008-05-11 21:08)

a moźe to śmietan-fix?

basilek

(2008-05-11 20:54)

Doroto, Ty też masz duży talent !!! Tort przepiękny,jak prawdziwa księga.Ta dekoracja to chyba strasznie czasochłonna. Ja jestem zupełnym laikiem w temacie dekoracji tortów i nawet nie wiedziałam że istnieje złoty barwnik spożywczy. A tak przy okazji proszę zdradz jak sie piecze taki tort w formie rozłożone książki, chodzi mi o te wybrzuszenia charakterystyczne dla otwartej grubej księgi. Pozdrawiam i chylę głowę przed talentem autorki..:)) 

Fot. anka13, Kawowa Pianka
Kawowa Pianka
33.3k
590
44
anka13
olcieek

(2008-05-11 20:45)

Nie ma takiego czegoś jak Whip It w polskiej ofercie Dr Oetkera.
Niestety.
ALe powiedz Oleńko co to jest jeśli możesz.

StanislawaO57

(2008-05-11 20:40)

    A tak wygląda w moim wykonaniu. Jest naprawdę smaczne.Dziękuję.

Dorotaxx

(2008-05-11 20:31)

alidab Twoje torty są dzielami sztuki, jedyne i niepowtarzalne  i wcale nie ma za duzo dekoracji. Jest tak jak mialo byc czyli GENIALNIE!!!! Jeśli chodzi o okladanie tortow takimi cukrowymi masami to masz racje,,, wszystko musi byc gąłdkie i idealnie wyrownane , bez zadnych niedoskonałosci. Wyobraz sobie ,że w piatek wieczorem konczylam dekorowac torta ksiażke na komunie, zrobilam mase cukrową , zaczęłam ja wałkowac i okazało sie,że w masie są koszmarnie widoczne grudki żelatyny !!! Gdzies popełniłam błąd...albo żelatyne rozpuszczalam w za gorącej wodzie lub za długo podgrzewalam glukoze z żelatyną . Nie mogłam zrobic kolejnej masy bo nie mialam juz glukozy , a na wyprawe do sklepu bylo za puzno bo  tort miał byc odebrany za godzine ...Co mogłam zrobić w takiej sytuacji...Ratowała mnie tylko dekoracja . Ta książka miała być mniej udekorowana ale zeby przykryc wlasnie te brzydkie grudki to musialam zrobić większe litery , ktore tworzyły napis , gęściej nałozyc czekolade , większą część tortu pomalować złotym barwnikiem , który idealnie wszystko przykrył !!!

Tak wygladała książka przed dekoracją



a tak po :

bettsi

(2008-05-11 20:28)

Wczoraj upiekłam a dzisiaj nie ma po nich śladu. Zrobiłam z jabłkami i brzoskwiniami. Pyszności,polecam i pozdrawiam.                  A co to za napój obok ciasteczek?

basilek

(2008-05-11 20:27)

Alidab wielkie brawa na stojąco za tak cudne wykonanie !!! Gdyby Rzeszów był ciut bliżej, to już prosiłabym Cię o podobne cudo na bierzmowanie mojej córki ! Serdeczności..:))) 

dajanka

(2008-05-11 20:09)

nianiaa... tak to już chyba jest z tymi teściowymi, ale ząbki są stosowne do stereotypu;-)

justi28 ja też wylepiam brzegi blaszki właściwie do każdego ciasta, ale nie myślałam, żeby o tym napisać... A budynie kokosowe muszę wypróbować:-)

wojasia

(2008-05-11 20:08)

Bardzo dobra zupka! ja robiłam ją już kilka razy bez ziemniaków. Polecam!

wojasia

(2008-05-11 20:04)

Coś wspaniałego!!!!!!! Zrobiłam na weekend i już po makowcu śladu nie ma!!!!!!! prosty przepis, super wyjaśniony!!!!! Ekstra!!!! Polecam , ja na pewno nie raz jeszcze zrobię! Dzięki za przepis!

lenna333

(2008-05-11 19:55)

Pyszna! Przepyszna! na te moje smarkate 15 lat bez zakalca wyszło ;)

yassin

(2008-05-11 19:48)

swietny przepis!!!!!!!do tej pory kupowalam gotowy marcepan we wloszech gdzie mieszkam .byl drogi i bylo go bardzo malo ,doslownie przed chwila skaczylam ozdabianie tortu urodzinowego wyszedl superrrrrrrrr dzieki tobie Basienko ......serdzeczne dzieki ania!!!!!!!!!!

skopolendra

(2008-05-11 19:36)

I smakuje  nieziemsko..delikatnie.SUPER!! Polecam przepis

wojasia

(2008-05-11 19:32)

Ja tez upieklam w rekawie, karczek wyszedl rewelacyjny! Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij