mariotereso czy przykryć tą zapiekankę w czasie pieczenia?
Bardzo udany pomysł!!! Ja niestety nie mam maszynki do mielenia mięsa ale w blenderze rozdrabnbia rozdrabnianie mięsa jest jeszcze szybsze i prostsze. Jesli chodzi o cebulę to ja daję jedną na pół kilograma mięsa, bo jak się da więcej to przypala się na patelni. Tak czy siak bardzo polecam, jest to miła odmiana od tradycyjnych mielonych.
Piękny tort ! Taki - reprezentacyjny ! Gratuluję i pozdrawiam autorkę.
Tylko nie otwierać puszki jak jest gorąca bo może wybuchnac!
W wyszukiwarce google wpisz : karkówka pychaaa, wyświetli Ci Kafeteria - mój ulubiony i najłatwieszy przepis..... i tam jest. Tamten jest z 31.01.2006 r. A tak na marginiesie - TO JEST SUPER PRZEPIS
. Ja korzystam z niego bardzo często, więc umiem na pamięć :))))))
Nawet dobre....chyba kiedyś jeszcze zrobie...
Omlety robię podobnym sposobem - są bardzo delikatne
agajacek - to ciekawe co mowisz - ktos w takim razie zamiescil przepis na kafeterii kopiujac go po prostu z wielkiego zarcia. Mozesz podac link do tego przepisu? jestem ciekawa kto to taki?? Tak czy inaczej - ten przepis jest moj - pewnie jest duzo innych podobnych do tego, z ktorego korzystam ja i inne osoby na wielkim zarciu :D
No i ja nie mam nic przeciwko kopiowaniu mojego przepisu - jesli tylko osoba ktora to robi dopisze, ze nie jest to jej wlasny przepis :/
Pozdrawiam
frettka
Madziorku gołąbki oczywiście możesz zamrozić, a piec proponuję w temp. 180st.C ale możesz sprawdzić w instrukcji swojego piekarnika jak należy piec takie dania. Pozdrawiam.
może być też feta ale musi byc ścisła, nie mazista..zdarzało mi sie w ten sposób uszlachetnić twaróg półtłusty..twardy był i suchy ale nieźle trzymał sie w plastrach lub wiekszej kostce..a po zamarynowaniu stanowczo wyszlachetniał..mozna też pofantazjować i do zalewy dodać pokrojone drobniutko chili..
witam.... ja robię je troszkę inaczej bo kroję bez skórki na półplastry a sos daję pod pomidory... ale każde są przepyszne tylko wizualnie się lekko różnią... pozdrawiam
A boczek ma być wędzony, czy surowy ?
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc !!