Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-04-13 23:17)

Różyczko,  dziękuję że mnie wyręczyłaś.        Następnym moim przepisem miały być filety zapiekane  w/g powyższego przepisu - ale  bez cebulki.   Planowałam w najbliższy piątek zrobić na obiad -  i ze zdjęciami przepis wstawić.    Pozdrawiam serdecznie !!!

reja54

(2008-04-13 22:58)

Cały czas mam problem z tymi drożdzami.To ma być łyzeczka czy  0.25 łyżeczki, czy paczka takich drożdzy co na zdjęciu.Napiszczie, chcę zrobic na przyszłą sobotę.Bardzo proszę.

niebieska-różyczka

(2008-04-13 22:53)

Czy ty Patrycjo dawalaś kisiel z cukrem? Bo jesli tak, to teraz wiem dlaczego mój kisiel,jest na górze.Ja dałam bez cukru !!! i nie poszedł na dno jak u ciebie bo był za lekki.Ale...nastepnym razem dam z cukrem,człowiek się uczy na błedach.

kayanis

(2008-04-13 22:05)

Nie wiem Dorotko, co zrobiłaś nie tak. Wydaje mi się, że małe jajka nie były przyczyną zakalca, ale pewności nie mam. Mi to ciasto zawsze wychodzi.

olusiaGW

(2008-04-13 22:04)

poprostu bomba zaniemowiłam jak to zobaczyłam,rewelacja,pozazdroscic tylko talentu

Fot. besia1803, Makowczyki
Makowczyki
14.5k
131
10
besia1803
esob1

(2008-04-13 21:56)

Piekłam dzisiaj makowczyki. Nie wiem, co źle zrobiłam, bo chwilę po włożeniu do piekarnika moje makowczyki runęły, jak domino. Kilka z nich miało szczęście i, tak jak je postawiłam, tak wytrwały na posterunku. Z tych leżących część maku wypłynęła na blaszkę, no i to nadzienie częściowo się przypaliło. Na zdjęciu widać, że w Twoich jest też dużo maku.
Tak sobie teraz myślę, że chyba mój mak był zbyt rzadki i może też powinnam kroić grubsze "kromki"? Smakowo ciasto jest bardzo dobre, delikatne, ciastka robi się szybko, chętnie spróbuję je kolejny raz upiec. Na szczęście piekłam  tylko z połowy porcji. Szkoda, że nie bardzo nadają się do tego, bym mogła kogoś poczęstować.

agiś

(2008-04-13 20:59)

Bardzo się cieszę, że galareta się udała :) a mała modyfikacja wywaru na pewno dodała mu jeszcze lepszego smaku !

Glumanda

(2008-04-13 20:46)

Robilam takie parowki ostatnio, jednak bez sera... tak wygladaly: I bardzo dobrze smakowaly! Superowa przekaska do barszczu!

Karolcia172

(2008-04-13 20:40)

Bardzo się cieszę, że Ci smakuje!

jema4

(2008-04-13 20:38)

 Ja też  się skusiłam na to ciasto. Biszkopt upiekłam po swojemu, nasączyłam. Margarynę w trakcie ucierania z masą dodawałam stopniowo i dopiero po dodaniu całej kostki masa powiększyła swoją objętość i zyskała gładką konsystencję. Z połową kostki masa była zbyt kleista. Do śmietany dałam startą czekoladę i posypałam nią wierzch. Ciasto jest pyszne, więc polecam. Następnym razem dla wzmocnienia cytrynowego smaku dodam zapach cytrynowy do biszkoptu. Pozdrawiam!
       

Kayetanka

(2008-04-13 20:35)

Jedzonko pyszne wyszło xD Zniknęło w całości, chociaż przewidziałam, ze moje niejadki zostawią coś na obiad jutrzejszy ^^

Pycha xD Następnym razem spróbuję zapiec pierści kurczaka z przyprawą do gyros, ryżem i nóstwem warzyw! Zobaczymy co wyjdzie ;)

jamajka

(2008-04-13 20:19)

Sosik rewelacyjny!!!!!!!!!!!

jamajka

(2008-04-13 20:18)

Dziś zrobiłam to cudo na obiadek z pieczonymi ziemniakami, suróweczką i sosem czosnkowym. Tak przyrządzone mięsko jest rewelacyjne! Naprawde polecam, oj często to będę robiła :-P Mońcia dziękuje ci za super przepis! Naprawdę wart polecenia. POZDRAWIAM!!!!!!

jema4

(2008-04-13 20:13)

Pyszne są te parówki. Robiłam już wielokrotnie. Ciasto przycinam w prostokąt (żeby bylo szybciej), po czym nakłuwam widelcem i zawijam. Pozdrawiam!!!

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
Iinnkkaa

(2008-04-13 19:56)

Również dołączam się do większości pozytywnych komentarzy. Bardzo syte, pyszne placuszki. Cała rodzinka zachwycona. Na pewno często zagoszczą na moim stole.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij