Pączki Wychodzą przypalone , a w środku nadal surowe ...pomimo że robiłem malutkie , także zamiast kupywać te wszystkie składniki i mordować się lepieniem ich i smażeniem ....po prostu kupcie sobie z 10 pączków i wyjdzie taniej i smaczniej
Niagaro,one sie robią szybciutko,wystarczy ciepłe jajka rozgnieść czystymi rączkami:) a potem przesiekać leciutko dużym nożem, dodać pozostałe skladniki i wyrobić.Masz rację są pyszne.pozdrawiam:))
Wspaniałe ciasto! Tylko następnym razem zrobię z połowy składników...Chociaż i tak prawie połowa zniknęła na gorąco
Znam to ciasto. Upiekę na niedzielę to wkleję zdjęcie.
:)))
Dziekuje c-17 jest mi naprawde milo :)
O mamuuuuuuuuuuuuuuuusiu, jaie to pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne
Ja robie czasem z kurczakiem a czasem z kiesem mielonym pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyychociunia :D
Witam,
Na jaką blachę jest ten przepis?
Sprobuje to wytlumaczyc: najpierw trzeba cukier mleko i cappucino w proszku wymieszac razem a nastepnie zagotowac, dodac rozrobiona z woda zelatyne i pozostawic do ostygniecia. Gdy masa zacznie gestniec, ubic osobno kremowke a nastepnie wlac ja do masy cappucino i wymieszac delikatnie. Na koniec wylewamy szybciutko owa mase na biszkopt i wkladamy do lodowki.
Jesli cos jeszcze jest niejasne to postaram sie wyjasnic :)
Zrobiłam dziś te paróweczki na obiad.I cóż mogę powiedzieć PYCHOOOOTKA!!!!!
!
To się bardzo cieszę. Ten przepis można zmieniać na tyle sposobów,że aż boli głowa. ;] Dużo dodałaś tego miodu?
mi nie wyszły :-( smażyłam długo, a ciągle były surowe! chyba nie mam daru do pieczenia, pozostaneprzy gotowaniu ;)