Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

MaroBot

(2008-05-15 19:12)

Pączki Wychodzą przypalone , a w  środku nadal surowe ...pomimo że robiłem malutkie , także zamiast kupywać te wszystkie składniki i mordować się lepieniem ich i smażeniem ....po prostu kupcie sobie z 10 pączków i wyjdzie taniej i smaczniej

niebieska-różyczka

(2008-05-15 18:55)

Niagaro,one sie robią szybciutko,wystarczy ciepłe jajka rozgnieść czystymi rączkami:) a potem przesiekać  leciutko dużym nożem, dodać pozostałe skladniki i wyrobić.Masz rację są pyszne.pozdrawiam:))

meg30

(2008-05-15 18:32)

Wspaniałe ciasto! Tylko następnym razem zrobię z połowy składników...Chociaż i tak prawie połowa zniknęła na gorąco

malinka16

(2008-05-15 17:59)

Znam to ciasto. Upiekę na niedzielę to wkleję zdjęcie.

nadia

(2008-05-15 17:21)

Dziekuje c-17 jest mi naprawde milo :)

edynka

(2008-05-15 17:20)

O mamuuuuuuuuuuuuuuuusiu, jaie to pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne Ja robie czasem z kurczakiem a czasem z kiesem mielonym pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyychociunia :D

malinka16

(2008-05-15 17:14)

Jabłecznik przepyszny,a pianka budyniowo-białkowa jeszcze lepsza.
                         

emma

(2008-05-15 17:10)

Witam,
Na jaką blachę jest ten przepis?

nadia

(2008-05-15 17:09)

Sprobuje to wytlumaczyc: najpierw trzeba cukier mleko i cappucino w proszku wymieszac razem a nastepnie zagotowac, dodac rozrobiona z woda zelatyne i pozostawic do ostygniecia. Gdy masa zacznie gestniec, ubic osobno kremowke a nastepnie wlac ja do masy cappucino i wymieszac delikatnie. Na koniec wylewamy szybciutko owa mase na biszkopt i wkladamy do lodowki.
Jesli cos jeszcze jest niejasne to postaram sie wyjasnic :)

malinka16

(2008-05-15 17:03)

Zrobiłam dziś te paróweczki na obiad.I cóż mogę powiedzieć PYCHOOOOTKA!!!!!
!

elaf

(2008-05-15 16:42)

spinek możesz dać mniej octu, sałatkę się pasteryzuje, więc się nie zepsuje

elaf

(2008-05-15 15:43)

Naleśniki robiłam już dawno i wydaje mi się, że wpisałam komentaru ale go nie widzę .Ponownie: naleśniki są rewelacyjne, do tej pory nikt w mojej rodzinie nie lubił szpinaku ale w tej formie smakował wszystkim.Naprawdę polecam :D

Cinnamon

(2008-05-15 15:28)

To się bardzo cieszę. Ten przepis można zmieniać na tyle sposobów,że aż boli głowa. ;] Dużo dodałaś tego miodu?

Sara_R

(2008-05-15 15:13)

mi nie wyszły :-( smażyłam długo, a ciągle były surowe! chyba nie mam daru do pieczenia, pozostaneprzy gotowaniu ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij