Też znam to ciasto od lat, pyszne z każdymi owocami.
Mmm, pysiasta :)
Do kolejki:)
Pychota, dziś będzie z truskawkami;(
Pyszne, pyszne
W tym roku zrobię;)
Mniam, pychota
Fajne danie. Smaczne.
Szybkie faktycznie.
Kusi mnie by zrobić;)
Ciekawa sałatka, szkoda,,że nikt nie zrobił .
Do kolejki;)
Kolejny fajny przepis;)
Mniam, pychotka.
Bardzo fajny przepis. Do wypróbowania:)