Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mysha2006

(2012-11-12 22:24)

Zrobione w sobotę na obiad. Oczywiście z małymi zmianami, dałam to co akurat miałam. W przypadku 2 piersi, jedna większa, druga średnia, starczyło 1 jajko zmieszane z 1 łyżką gęstej śmietany 18% oczywiście mocno przyprawionej papryką, vegetą, curry, pieprzem. Filety też w pełnej gamie przypraw. Ser miałam normalny, chyba goudę, tarłam na wióry. Smażyłam na patelni na oleju z pestek winogron. Kotlety bardzo dobre, bardzo chrupiące. Będę na pewno wracać do przepisu i kombinować z serami.

crisen

(2012-11-12 22:18)

Pyszne i wilgotne .Szybkie w wykonaniu.  Trzeba jednak troszkę dłużej piec. Polecam! 

Pozdrawiam autorkę . 

kisiel

(2012-11-12 21:41)

Przepyszne danie o niepowtarzalnym smaku. Ja robiłam trochę kombinowaną metodą ponieważ nie mogłam nigdzie w Szczecinie zakupić  sosu liquid smoke i sosu worcestershire
Może jakaś niewielka rada jak te sosy uzyskać inną metodą ( ja zmieszałam śliwki suszone i sos barbecuie - taką radę usłyszałam od zawodowego kucharza- sos wyszedł pyszny, ale pewnie odbiegała od oryginału) . Napewno nieraz powrócę do tego przepisu. Pozdrawiam autorkę

kisiel

(2012-11-12 21:37)

Kochana Tineczko ogromnie dziękuję za Twoje przepisy! Ponad rok temu dowiedziałam się, ze córka ma celiakię i w poszukiwaniu przepisów natknęłam się na to danie. Przepyszne. Korzystłam z Twoich przepisów kilkakrotnie i zawsze wzbudziały zachwyt smaku nie tylko mojej rodziny. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję nowych przepisów np na zblizające się Swięta Bozego Narodzenia:)

kamila1

(2012-11-12 21:36)

Najlepsze ciasto na pierogi jakie kiedykolwiek jadłam, wszyscy się zachwycali. DZiekiję za udostepnienie przepisu i wszystkim go szczerze poleca :)

wjosna

(2012-11-12 21:11)

dzięki emeska:)

EmilyK

(2012-11-12 21:01)

Bardzo fajny przepis. Ryż świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Sprawdza się jako śniadanie na wynos ; ) Dziękuję!

smakerowiczka

(2012-11-12 20:57)

super, dzieki, dam znac po swietach jak mi poszlo hehe, pozdrawiam

Brzoza

(2012-11-12 20:37)

Mam pytanie odnośnie smaku tego ciasta.Po zdjęciach widze że wygląda jak zakalec, także smakowo można porównać to do zakalca? (szczerze lubie czekoladowe zakalce) :)

żaba23

(2012-11-12 20:36)

Czy 500ml mąki odpowiada 500g mąki.Dotyczy to też cukru i masła . Proszę o informację,i dziekuję za odpowiedż.

heiworth

(2012-11-12 20:35)

Dziś zrobione .Dobre ,w miarę szybkie i faktycznie mało tłuste , całkiem inna odmiana mielonego ....polecam ...

Fot. pwyso, bigos
bigos
4.2k
20
3
pwyso
Rzymianka

(2012-11-12 20:13)

 Dwukrotne gotowanie kapusty i odlewanie wody to pozbawienie jej smaku i zapachu.Ponadto, pierwszy raz spotykam się  z gotowaniem wstępnym kapusty słodkiej i kiszonej razem. No i ta szklanka oleju !

vena1980

(2012-11-12 20:13)

Zrobiłam w piątek na wizytę gości. Wszystkim bardzo smakowało, również tym, którzy próbowali arabskich słodkości. Ciasto się nie kruszyło. Bardzo szybko się robi. Następnym razem dodam pistacje. 

violcia186

(2012-11-12 20:12)

Oto moja szarlotka:)

szoscio1984

(2012-11-12 20:06)

no to w taki razie odstawiam ją na conajmniej dwa miesiące i nie będę jej wzacniał...póki co po wymieszaniu z woda jest słodka i lekko czuć alkohol;]

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij