Zrobione w sobotę na obiad. Oczywiście z małymi zmianami, dałam to co akurat miałam. W przypadku 2 piersi, jedna większa, druga średnia, starczyło 1 jajko zmieszane z 1 łyżką gęstej śmietany 18% oczywiście mocno przyprawionej papryką, vegetą, curry, pieprzem. Filety też w pełnej gamie przypraw. Ser miałam normalny, chyba goudę, tarłam na wióry. Smażyłam na patelni na oleju z pestek winogron. Kotlety bardzo dobre, bardzo chrupiące. Będę na pewno wracać do przepisu i kombinować z serami.
Pyszne i wilgotne .Szybkie w wykonaniu. Trzeba jednak troszkę dłużej piec. Polecam!
Pozdrawiam autorkę .
Przepyszne danie o niepowtarzalnym smaku. Ja robiłam trochę kombinowaną metodą ponieważ nie mogłam nigdzie w Szczecinie zakupić sosu liquid smoke i sosu worcestershire
Może jakaś niewielka rada jak te sosy uzyskać inną metodą ( ja zmieszałam śliwki suszone i sos barbecuie - taką radę usłyszałam od zawodowego kucharza- sos wyszedł pyszny, ale pewnie odbiegała od oryginału) . Napewno nieraz powrócę do tego przepisu. Pozdrawiam autorkę
Kochana Tineczko ogromnie dziękuję za Twoje przepisy! Ponad rok temu dowiedziałam się, ze córka ma celiakię i w poszukiwaniu przepisów natknęłam się na to danie. Przepyszne. Korzystłam z Twoich przepisów kilkakrotnie i zawsze wzbudziały zachwyt smaku nie tylko mojej rodziny. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję nowych przepisów np na zblizające się Swięta Bozego Narodzenia:)
Najlepsze ciasto na pierogi jakie kiedykolwiek jadłam, wszyscy się zachwycali. DZiekiję za udostepnienie przepisu i wszystkim go szczerze poleca :)
dzięki emeska:)
Bardzo fajny przepis. Ryż świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Sprawdza się jako śniadanie na wynos ; ) Dziękuję!
super, dzieki, dam znac po swietach jak mi poszlo hehe, pozdrawiam
Mam pytanie odnośnie smaku tego ciasta.Po zdjęciach widze że wygląda jak zakalec, także smakowo można porównać to do zakalca? (szczerze lubie czekoladowe zakalce) :)
Czy 500ml mąki odpowiada 500g mąki.Dotyczy to też cukru i masła . Proszę o informację,i dziekuję za odpowiedż.
Dziś zrobione .Dobre ,w miarę szybkie i faktycznie mało tłuste , całkiem inna odmiana mielonego ....polecam ...
Dwukrotne gotowanie kapusty i odlewanie wody to pozbawienie jej smaku i zapachu.Ponadto, pierwszy raz spotykam się z gotowaniem wstępnym kapusty słodkiej i kiszonej razem. No i ta szklanka oleju !
Zrobiłam w piątek na wizytę gości. Wszystkim bardzo smakowało, również tym, którzy próbowali arabskich słodkości. Ciasto się nie kruszyło. Bardzo szybko się robi. Następnym razem dodam pistacje.
no to w taki razie odstawiam ją na conajmniej dwa miesiące i nie będę jej wzacniał...póki co po wymieszaniu z woda jest słodka i lekko czuć alkohol;]